28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Władze twierdzą, że przy rosnących cenach gazu złodzieje kradną benzynę wartą tysiące dolarów na sprzedaż

Władze twierdzą, że przy rosnących cenach gazu złodzieje kradną benzynę wartą tysiące dolarów na sprzedaż

Teraz, według władz, złodzieje pompują paliwo warte tysiące dolarów ze stacji benzynowych i sprzedają je na czarnym rynku.

Według Departamentu Policji w Wirginii, dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w związku z kradzieżą benzyny wartej tysiące dolarów ze stacji benzynowej Virginia Beach Citgo.

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo po zauważeniu niezwykłej liczby osób pompujących gaz i gromadzących się w zamkniętym wówczas Citgo, Nowa wersja człowiek ogłaszający.

W oświadczeniu stwierdzono, że funkcjonariusze wykryli użycie urządzeń do nielegalnego pozyskiwania gazu z pomp oraz osoby sprzedające gaz po niższej cenie.

W oświadczeniu stwierdzono, że „ogłosili operację również w mediach społecznościowych”.

W oświadczeniu stwierdzono, że oskarżonym zarzuca się kradzież, zmowę i posiadanie narzędzi do włamań. Władze twierdzą, że trwa dochodzenie.

Spółka zależna CNN WESH W ORLANDOCloud na Florydzie, policja w pobliskim rejonie St. Cloud donosi, że szuka dwóch osób, które, jak mówią, ukradły ponad 1000 galonów paliwa ze stacji benzynowej, używając, jak sądzi policja, dużego zbiornika w łóżku używanym do przechowywania paliwa.
Spółka zależna CNN KVVU w Las VegasWedług władz, wysoce zmodyfikowane pojazdy są wykorzystywane do kradzieży dziesiątek tysięcy galonów galonów z lokalnych stacji benzynowych.
A w Greenville w Południowej Karolinie oddział CNN Raporty WHNS Policja dokonała kilku aresztowań za kradzież gazu. Władze uważają, że skradziono tysiące dolarów w paliwie.
Prezydent Joe Biden wezwał kierownictwo firmy naftowej do: spotkanie w przyszłym tygodniu Aby omówić rosnące ceny gazu.
READ  Sprzedaż mieszkań na Manhattanie spada w czwartym kwartale, a pośrednicy obawiają się zamrożenia rynku