27 kwietnia, 2024

Winić za to Poco Bros?  Atak Bucks utknął w martwym punkcie z Lions

Winić za to Poco Bros? Atak Bucks utknął w martwym punkcie z Lions

TAMPA — Najłatwiej zrzucić winę za niedzielny wynik na kremowe stroje drużyny Tampa Bay.

Bukowie przywołali wspomnienia nieustannych ataków Lymana Bennetta i Raya Perkinsa przeciwko Lions. Rozgrywający Baker Mayfield zaciekle walczył z obroną Detroit w przegranej 20:6.

Jego odpowiednik z Lions, Jared Goff, przez większość meczu grał bez ucieczki Davida Montgomery’ego (kontuzja żeber), a mimo to nadal rozprzestrzeniał piłkę, podając na 353 jardy i dwa przyłożenia.

W międzyczasie Mayfield wszedł do gry jako najlepszy w lidze podający po trzeciej próbie, ale Bucs w takich sytuacjach wykorzystali zaledwie 2 z 12 trafień. Dwukrotnie nie trafił w głębokie rzuty do debiutanta Treya Palmera, który stał za obroną Lions.

Z drugiej strony, w niedzielę Goff and the Lions stracili 9 z 15 punktów (60%) i zajęli trzecie miejsce.

Na szczęście dla Tampa Bay pozostałe trzy drużyny NFC South również przegrały, dzięki czemu Bucs (3-2) utrzymali prowadzenie w lidze do połowy meczu.

Choć Bucs rozpoczęli tydzień pożegnalny od dobrego wyniku 3:1, nie byli w stanie utrzymać się w starciu z najlepszymi drużynami w NFC, przegrywając także z Eagles (6:0).

Odbiornik Bucs, Trey Palmer (10), nurkuje, próbując podać, ale piłka mu się wymyka w drugiej kwarcie. [ JEFFEREE WOO | Times ]

Mayfield zakończył mecz 19 z 37 na 206 jardów, bez przyłożeń i jednym przechwytem.

Niezależnie od tego, czy było w nim trochę rdzy, czy nie, od samego początku miał problemy, wykonując w pierwszej połowie zaledwie 8 z 17 podań na odległość 75 jardów.

Bucks dali Lions (5-1) pierwsze punkty w meczu. Mayfield był otwarty na Mike’a Evansa w środku pola, ale jego podanie zostało odbite przez defensywnego liniowego Isaiaha Buggsa i przechwycone przez obrońcę narożnika Willa Harrisa na 12 jardach Tampa Bay. Było to trzecie przechwycenie Mayfielda w sezonie.

Obronie Bucs przypisuje się powalenie Montgomery’ego za straty w szybkich próbach jeden po drugim, co zmusiło Lions do zadowolenia się z bramki z gry z 30 jardów autorstwa Rileya Pattersona.

READ  Finały NBA 2023: jak Jimmy Butler i Heat podjęli działania przed meczem 2

Chase McLaughlin wyrównał wynik na 3, trafiając z gry z 33 jardów.

Buksowie mieli zyskać przewagę, gdy Montgomery musiał opuścić boisko w drugiej kwarcie. Jednak Goff, który trafił 12 z 19 na 150 jardów, na 2:39 przed końcem pierwszej połowy rzucił podanie z odległości 27 jardów i trafił do odbiorcy Amona-Ra St. Browna. Złapał duży blok od Josha Reynoldsa na Carltonie Davisie i zepchnął go do strefy końcowej.

Mayfield strzelił w drugiej połowie, po podaniu z 23 jardów do Chrisa Godwina i 18 jardów do Mike’a Evansa. Jednak mając trzeci i jeden na linii 8 jardów Lions, Mayfield próbował rzucić wyblakłym podaniem w prawy róg pola punktowego do Evansa. Jednak odbierający Bucs został wezwany za przeszkadzanie w ofensywnych podaniach.

Bądź na bieżąco ze sceną sportową Tampa Bay

Zapisz się na nasz bezpłatny biuletyn Sports Today

Codziennie będziemy przesyłać Ci wiadomości i analizy dotyczące drużyn piłkarskich z college’u Bucks, Lightning, Rays i Florida.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszych bezpłatnych cotygodniowych biuletynów w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie opcje

Następne podanie Mayfielda do Evansa było niekompletne i Bucs zmniejszyli prowadzenie Lions na 10-6 po bramce McLaughlina z gry z 37 jardów na 7:44 przed końcem trzeciej kwarty.

Jednak w przypadku dużych upadków Goff i Lions byli po prostu lepsi.

Na trzeciej pozycji i 11 z pomocy Goff połączył się z Califem Raymondem na 12 jardów i pierwszą próbę. Następnie na trzeciej i dziesiątej tercji, na 3:19 przed końcem trzeciej tercji, podał 45-jardowe podanie po przyziemieniu Jamesonowi Williamsowi, który zdołał utrzymać się pomimo osłony Ryana Neala, zabezpieczającego Bucs. W tym momencie Lions prowadzili 17-6, a później w czwartej kwarcie zdobyli bramkę z gry z 36 jardów.

Ta historia będzie aktualizowana.

READ  Męska siatkówka kwalifikuje się do meczu o mistrzostwo Big West na UC Santa Barbara