22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Winić za to Poco Bros?  Atak Bucks utknął w martwym punkcie z Lions

Winić za to Poco Bros? Atak Bucks utknął w martwym punkcie z Lions

TAMPA — Najłatwiej zrzucić winę za niedzielny wynik na kremowe stroje drużyny Tampa Bay.

Bukowie przywołali wspomnienia nieustannych ataków Lymana Bennetta i Raya Perkinsa przeciwko Lions. Rozgrywający Baker Mayfield zaciekle walczył z obroną Detroit w przegranej 20:6.

Jego odpowiednik z Lions, Jared Goff, przez większość meczu grał bez ucieczki Davida Montgomery’ego (kontuzja żeber), a mimo to nadal rozprzestrzeniał piłkę, podając na 353 jardy i dwa przyłożenia.

W międzyczasie Mayfield wszedł do gry jako najlepszy w lidze podający po trzeciej próbie, ale Bucs w takich sytuacjach wykorzystali zaledwie 2 z 12 trafień. Dwukrotnie nie trafił w głębokie rzuty do debiutanta Treya Palmera, który stał za obroną Lions.

Z drugiej strony, w niedzielę Goff and the Lions stracili 9 z 15 punktów (60%) i zajęli trzecie miejsce.

Na szczęście dla Tampa Bay pozostałe trzy drużyny NFC South również przegrały, dzięki czemu Bucs (3-2) utrzymali prowadzenie w lidze do połowy meczu.

Choć Bucs rozpoczęli tydzień pożegnalny od dobrego wyniku 3:1, nie byli w stanie utrzymać się w starciu z najlepszymi drużynami w NFC, przegrywając także z Eagles (6:0).

Odbiornik Bucs, Trey Palmer (10), nurkuje, próbując podać, ale piłka mu się wymyka w drugiej kwarcie. [ JEFFEREE WOO | Times ]

Mayfield zakończył mecz 19 z 37 na 206 jardów, bez przyłożeń i jednym przechwytem.

Niezależnie od tego, czy było w nim trochę rdzy, czy nie, od samego początku miał problemy, wykonując w pierwszej połowie zaledwie 8 z 17 podań na odległość 75 jardów.

Bucks dali Lions (5-1) pierwsze punkty w meczu. Mayfield był otwarty na Mike’a Evansa w środku pola, ale jego podanie zostało odbite przez defensywnego liniowego Isaiaha Buggsa i przechwycone przez obrońcę narożnika Willa Harrisa na 12 jardach Tampa Bay. Było to trzecie przechwycenie Mayfielda w sezonie.

Obronie Bucs przypisuje się powalenie Montgomery’ego za straty w szybkich próbach jeden po drugim, co zmusiło Lions do zadowolenia się z bramki z gry z 30 jardów autorstwa Rileya Pattersona.

READ  We wtorek liga NFL oceni i omówi „wszystkie zagrania” z udziałem Deshauna Watsona

Chase McLaughlin wyrównał wynik na 3, trafiając z gry z 33 jardów.

Buksowie mieli zyskać przewagę, gdy Montgomery musiał opuścić boisko w drugiej kwarcie. Jednak Goff, który trafił 12 z 19 na 150 jardów, na 2:39 przed końcem pierwszej połowy rzucił podanie z odległości 27 jardów i trafił do odbiorcy Amona-Ra St. Browna. Złapał duży blok od Josha Reynoldsa na Carltonie Davisie i zepchnął go do strefy końcowej.

Mayfield strzelił w drugiej połowie, po podaniu z 23 jardów do Chrisa Godwina i 18 jardów do Mike’a Evansa. Jednak mając trzeci i jeden na linii 8 jardów Lions, Mayfield próbował rzucić wyblakłym podaniem w prawy róg pola punktowego do Evansa. Jednak odbierający Bucs został wezwany za przeszkadzanie w ofensywnych podaniach.

Bądź na bieżąco ze sceną sportową Tampa Bay

Bądź na bieżąco ze sceną sportową Tampa Bay

Zapisz się na nasz bezpłatny biuletyn Sports Today

Codziennie będziemy przesyłać Ci wiadomości i analizy dotyczące drużyn piłkarskich z college’u Bucks, Lightning, Rays i Florida.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszych bezpłatnych cotygodniowych biuletynów w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie opcje

Następne podanie Mayfielda do Evansa było niekompletne i Bucs zmniejszyli prowadzenie Lions na 10-6 po bramce McLaughlina z gry z 37 jardów na 7:44 przed końcem trzeciej kwarty.

Jednak w przypadku dużych upadków Goff i Lions byli po prostu lepsi.

Na trzeciej pozycji i 11 z pomocy Goff połączył się z Califem Raymondem na 12 jardów i pierwszą próbę. Następnie na trzeciej i dziesiątej tercji, na 3:19 przed końcem trzeciej tercji, podał 45-jardowe podanie po przyziemieniu Jamesonowi Williamsowi, który zdołał utrzymać się pomimo osłony Ryana Neala, zabezpieczającego Bucs. W tym momencie Lions prowadzili 17-6, a później w czwartej kwarcie zdobyli bramkę z gry z 36 jardów.

Ta historia będzie aktualizowana.

READ  Klub Johna Tortorelli po przerwie na All-Star ma bilans 3-0-0 – NBC Sports Philadelphia

• • •

Zapisz się do newslettera Sports Today, aby otrzymywać codzienne aktualizacje na temat drużyn Bucs, Rays, Lightning i futbolu uniwersyteckiego na Florydzie.

Nigdy nie przegap najświeższych wiadomości na temat swoich ulubionych drużyn sportowych z Tampa Bay. Śledź naszą relację na Instagrama, X I Facebook.