13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Will Smith rezygnuje z akademii po uderzeniu Chrisa Rocka

Will Smith rezygnuje z akademii po uderzeniu Chrisa Rocka

Will Smith powiedział w piątek, że zrezygnuje z członkostwa w Academy of Motion Picture Arts and Sciences i „w pełni zaakceptuje wszelkie konsekwencje” za uderzenie Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów w niedzielę, Raporty Financial Times.

dlaczego to ma znaczenie: Akademia powiedziała w tym tygodniu, że tak Wszczęte postępowanie dyscyplinarne. Przeciw Smithowi, którego działania trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie. Smith, który tej nocy wygrał nagrodę dla najlepszego aktora, spoliczkował Rocka po tym, jak komik zażartował na temat łysienia Jady Pinkett Smith, choroby autoimmunologicznej, która powoduje wypadanie włosów.

co on mówi: Smith powiedział w oświadczeniu, że była to „bezpośrednia odpowiedź” na zawiadomienie dyscyplinarne akademii.

  • „Moje działania na 94. Oscarach były szokujące, bolesne i niewybaczalne” – powiedział.
  • „Zdradziłeś zaufanie Akademii. Pozbawiłeś pozostałych nominowanych i zwycięzców możliwości świętowania i świętowania ich wyjątkowej pracy. Jest mi smutno”.
  • „Chcę ponownie skupić się na tych, którzy zasługują na uwagę swoimi osiągnięciami i pozwolić Akademii powrócić do wspaniałej pracy, jaką wykonuje, wspierając kreatywność i sztukę w kinie” – dodał.
  • „Dlatego rezygnuję z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej i zaakceptuję wszelkie inne konsekwencje, jakie Rada uzna za stosowne”.

Wielkie zdjęcie: aktor Przeproś Rock na Instagramie Wcześniej w tym tygodniu powiedział, że żart „był dla mnie zbyt emocjonalny i zareagował emocjonalnie”.

READ  Cecily Strong Living w Saturday Night Live (SNL) - The Hollywood Reporter