28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fox News Flash top entertainment headlines November 23

Wilko Johnson, Dr. Feelgood, gitarzysta i aktor Gry o tron, umiera w wieku 75 lat

Wilco JohnsonaNie żyje gitarzysta brytyjskiego zespołu blues-rockowego Dr. Feelgood. Miał 75 lat.

Oświadczenie opublikowane w środę na Johnson Official konta w mediach społecznościowych W imieniu swojej rodziny muzyk zmarł w poniedziałek wieczorem w swoim domu w południowo-wschodniej Anglii.

„To jest ogłoszenie, którego nigdy nie chcieliśmy ogłosić i robimy to w imieniu rodziny Wilko i zespołu, z bardzo ciężkim sercem: Wilko Johnson zmarł” – rozpoczął się post na Facebooku.

Odszedł spokojnie We śnie w swoim domu w Westcliff-on-Sea w poniedziałek wieczorem, 21 listopada 2022 r. Miał 75 lat.

Nie żyje Wilko Johnson, gitarzysta zespołu Dr. Feelgood. Miał 75 lat.
(Zdjęcie AP)

Ojciec Armiego Hammera, Michael Armand Hammer, zmarł w wieku 67 lat

„Dziękujemy za poszanowanie prywatności rodziny Wilko w tym bardzo smutnym czasie i dziękujemy wszystkim za tak ogromne wsparcie w całym niesamowitym życiu Wilko. RIP Wilko Johnson” – zakończyło oświadczenie.

Urodzony w 1947 roku John Wilkinson dorastał na wyspie Canvey. Studiował literaturę anglosaską na Uniwersytecie w Newcastle i pracował jako nauczyciel, zanim wraz z innymi lokalnymi przyjaciółmi założył Dr. Feelgood.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Oprócz tego, że był głównym gitarzystą zespołu bluesrockowego, Johnson wcielił się także w postać Ser Ilyna Payne’a „Gra o tron.”

W 2012 roku był to Johnson Zdiagnozowano u niego raka trzustki Mówiono, że to terminal. Perspektywa nieoczekiwanego wygaśnięcia jego twórczej energii. Odmawiając chemioterapii, zdecydował się wyruszyć w ostatnią trasę koncertową i nagrał „ostatni” album Going Back Home z Rogerem Daltreyem z The Who.

U Wilco Johnsona zdiagnozowano raka trzustki w 2012 roku. W 2014 roku Johnson ogłosił, że jest wolny od raka po przejściu operacji usunięcia 3-kilogramowego (6,6 funta) guza.

U Wilco Johnsona zdiagnozowano raka trzustki w 2012 roku. W 2014 roku Johnson ogłosił, że jest wolny od raka po przejściu operacji usunięcia 3-kilogramowego (6,6 funta) guza.
(Joe Hill/Redferns)

„Nagle znalazłem się w sytuacji, w której nic już nie miało znaczenia”, powiedział Johnson w rozmowie z Associated Press w 2013 roku.

READ  Portrety Elvisa i oniryczne wizje na 31. Plenerowych Targach Sztuki

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

„Jestem naturalnie nieszczęśliwy… Martwiłbym się o moje zeznania podatkowe lub wszystkie rzeczy, którymi się martwimy, które przeszkadzają w prawdziwych sprawach. I nagle to już nie ma znaczenia. To wszystko nie ma znaczenia ”.

„Idziesz ulicą i czujesz, że żyjesz. Jesteś„ Och, spójrz na ten papier! ” Rozglądasz się i myślisz: „Żyję. Czy to nie fajne?”

W 2014 roku Johnson ogłosił, że jest wolny od raka po przejściu operacji usunięcia 3-kilogramowego (6,6 funta) guza. W 2018 roku wydał kolejny album, Blow Your Mind, i do zeszłego miesiąca koncertował z Wilko Johnson Band.

Johnson pozostawił synów Simona i Matthew oraz wnuka Dylana.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.