15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian musiała kupić jedną z kurtek Kanye Westa przez Internet dla North

Kim Kardashian musiała kupić jedną z kurtek Kanye Westa przez Internet dla North

  • North West miała na sobie tę samą pastelową kurtkę co jej tata w lipcu.
  • Kim Kardashian powiedziała, że ​​musi kupić kurtkę online, zamiast kupować ją od Ye.
  • Kardashian powiedziała, że ​​Yee nie jest przywiązana do swojej posiadłości, ale zachowuje ją dla swoich dzieci.

Kim Kardashian ujawniła, że ​​musiała kupić jedną z kurtek swojego byłego męża, Ye, aby podarować swojej córce North West, która nosiła kurtkę w Paryżu.

w drugi sezon Finał „Kardashian” Kardashian, North i mama Kardashian, Kris Jenner, lecą do Paryża na Paryski Tydzień Mody. Tam North założyła jeden ze starych stylizacji swojego ojca – jaskrawą kurtkę z niewydanej linii ubrań Ye, Pastelle – by zatrzymać się w paryskim butiku Balenciagi, Zgłoszono GQ.

Kardashian ujawniła w odcinku, że nie dostała tego bezpośrednio od ojca.

„Kanye zwykle nie dba o swoje rzeczy, daje z siebie wszystko i kończy w Internecie” – powiedziała Kardashian, robiąc jej fryzurę i makijaż. – A dostałem to w zeszłym tygodniu.

Ye, wcześniej znany jako Kanye West, miał na sobie kurtkę podczas American Music Awards 2008, Zgłoszono GQ. Jednak linia Pastelle była pierwszym prawdziwym wypadem Ye do świata mody Nie został w pełni wydanyi Wspomniałem o skomplikowanym.

Występujesz na scenie podczas amas 2008, ubrany w jasnoniebiesko-czerwoną kurtkę z pastelowym logo i zapinanymi na guziki detalami.  Trzyma czerwony mikrofon na ustach i nosi duże białe okulary przeciwsłoneczne

Ye występ na American Music Awards 2008.

Kevin Mazur/WireImageWedług właściciela butiku Justina Reida, który powiedział kompleks Kardashian zadzwonił do Kardashiana po tym, jak sprzedał jedną pastelową kurtkę za 10 000 $ na początku roku. W końcu udało mu się znaleźć inną kurtkę – prawdopodobnie inną niż ta, którą Yee nosił półtorej dekady temu – i sprzedać ją Kardashianowi.

Kardashian powiedział, że Yee zdaje sobie teraz sprawę, jak „ochronna” jest w stosunku do jego historycznych kolekcji, jeśli chodzi o zachowanie ich dla ich dzieci.

„Nawet teraz, kiedy jest w kwiecie wieku, kiedy nie odzywa się do mnie i jest na mnie wściekły, wygrał kilka nagród Grammy, a ja wciąż wyciągam do niego rękę, a on mówi:„ Wiem, że właśnie wygrałeś kilka nagród Grammy, muszę je dodać do moje sklepienie” – powiedziała podczas odcinka. A potem powiedział: OK. „Bo dzieci ich chcą, wiesz? I chcę je wszystkie razem, więc mam je wszystkie razem”.

READ  Colleen Ballinger: Gwiazda YouTube pisze piosenkę, aby odpowiedzieć na oskarżenia fanów