12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Widzowie oskarżają Pata Sajaka o nieprawidłową odpowiedź

Widzowie oskarżają Pata Sajaka o nieprawidłową odpowiedź

orzeł-Uszy We wtorek widzowie odkryli rażące naruszenie zasad Koło fortuny W mediach społecznościowych wezwał gospodarza Stracić go.

Wszystko to było częścią kolejnej nocy pełnej zabawy, łamania zasad i tańca uczestników teleturnieju. Oto podsumowanie wszystkich najważniejszych chwil.

Koło fortuny

Najważniejszy moment tego wieczoru nastąpił, gdy zawodniczka Nadine Sedro z Toms River w stanie New Jersey zakręciła kołem. Zagadką było Koło fortuny Kluczem do krzyżówki jest słowo „masło”, a wszystkie słowa w tej łamigłówce występują po maśle w typowych słowach złożonych. Pomogło to utorować drogę…

Przegrany wieczoru: zwolenników Al-Kaidy.

Kiedy przyszedł czas na rozwiązanie zagadki przez Cedro, Sajak po raz ostatni przypomniał jej zasady: „Powiedz wszystko, nic nie dodawaj”.

Wyruszyłem więc z „Fly, Fingers, Bean, Nuts” i odniosłem zwycięstwo. Jednak łamigłówka na tablicy przedstawiała „Mucha, palce, fasola, orzech”, przy czym orzech występował w liczbie pojedynczej, a nie w liczbie mnogiej, jak to powiedziała.

Może się to wydawać proste, ale Sajak często przypomina ludziom o czytaniu Dokładnie Tak jak są na desce, co najwyraźniej nie miało miejsca w tym przypadku. Zauważyli to widzowie, którzy weszli w interakcję z X, podobnie jak jeden użytkownik Powtórzył tę chwilę trzy razy Albo ostatni, który powie, Cedro.Powiedział szalony rodak„.

Kwadraty gwiazd

VH1 Walcowane Kwadraty gwiazd We wtorek restart klasyka Kwadraty Hollywood Obaj uczestnicy muszą zgodzić się lub nie z odpowiedziami udzielanymi przez gwiazdy na pytania dotyczące czarnej popkultury czytane przez gospodarza, w tym przypadku aktora i komika DC Young Flay. Współproducentem programu jest zabawny Kevin Hart, który jest także nadawcą.

Po zwycięstwie zawodnik Herbie wzbija się w powietrze Kwadraty gwiazd. (VH1)

Podobnie jak oryginalna wersja prowadzona przez Petera Marshalla miała charakter swobodnego, często śmiałego przyjęcia koktajlowego, Kwadraty gwiazd W programie występują wygadani satyrycy, tacy jak komicy Bea Simone i Avion Crockett, aktorzy Alisha Renee, Malcolm Barrett, Bresha Webb, Amin Joseph, Tami Roman, Tisha Campbell i ikona muzyki gospel Kirk Franklin.

READ  Mówi się, że Brad Pitt „nie ma nadziei”, że jego relacje ze starszymi dziećmi radykalnie się zmienią

Ale to gospodarz, DC Young Flay, przedstawił…

Nocny sarkazm: Prowadzący odesłał przegrywającego zawodnika do domu z następującym tekstem: „Zorin, cały dzień byłem zdezorientowany, a ty błąd! Zgubiłem! Podczas gdy zwycięzca wirował i tańczył po całej scenie. A kiedy to wszystko się dzieje, wiesz, że to nie jest teleturniej twojego dziadka.

Niebezpieczeństwo!

Turniej Champions Wildcard był kontynuowany Niebezpieczeństwo! we wtorek, a trzykrotna mistrzyni sezonu 37 Lucy Ricketts wśród byłych mistrzów powraca do Alex Trebek Theatre, aby zobaczyć, co jeszcze mogą zrobić.

Jedyne, co może zrobić, to kontrolować. Pomimo utraty 2400 i 6000 dolarów podczas gry w Daily Doubles projektantce książek dla dzieci z Atlanty udało się wygrać o 6800 dolarów więcej niż jej kolejna najbliższa konkurentka. Zrób to…

Zwycięzca dzisiejszego wieczoru: Ricketts zarobił za odcinek 11 600 dolarów i zapewnił sobie miejsce w finale jako finalista finału Champions Wildcard.

Naciśnij swoje szczęście

Na ABC Naciśnij swoje szczęścieNiszczycielski „cios” podczas rundy finałowej pozbawił zawodnika Carla kwoty 60 000 dolarów. Ale było mnóstwo przełomowych emocji wyższy Do tego momentu, gdy pula nagród, spiny i uderzenia w teleturnieju były bardziej hojne Bardzo Z gry. A ten montaż jest…

Nocny klip:

Niebezpieczeństwo! I Koło fortuny Pogoda na weekendy, sprawdź lokalne oferty; Kwadraty gwiazd Emisja we wtorki na VH1; Naciśnij swoje szczęście Jest emitowany we wtorki na antenie ABC.