29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wideo: Logan Paul używa swoich stalowych kostek, aby zdobyć tytuł Stanów Zjednoczonych w Crown Jewel

Wideo: Logan Paul używa swoich stalowych kostek, aby zdobyć tytuł Stanów Zjednoczonych w Crown Jewel

Po pokonaniu Dillona Danisa na gali pay-per-view Misfits Boxing The PRIME Card w zeszłym miesiącu, Logan Paul wykorzystał swój czas przed mikrofonem, aby poprosić Reya Mysterio o walkę o tytuł WWE United States.

W sobotę Paul spełnił swoje życzenie i został mistrzem wrestlingu.

Paul i Mysterio walczyli w zabawnym meczu o tytuł na gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Po mnóstwie atletycznych i szybkich ruchów ofensywnych przez cały mecz, Mysterio przygotował Paula do wykonania ostatniego ruchu „619” i połączył siły.

Nie wiedział, że Paul ma kastety.

Kiedy Mysterio zszedł z najwyższej półki, aby postawić wykrzyknik w różnych sytuacjach, Paul połączył się z kostkami Mysterio, aby po raz pierwszy przypiąć i zdobyć tytuł Stanów Zjednoczonych.

Obejrzyj wideo przedstawiające moment zwycięstwa Paula w mistrzostwach w poniższym filmie.

Od czasu podpisania kontraktu z WWE Paul stoczył niesamowite pojedynki, w tym niesamowitą walkę z mistrzem Universal Romanem Reignsem na gali Crown Jewel w 2022 roku. W kwietniu ponownie podpisał kontrakt z czołową promocją wrestlingu zawodowego, podpisując nowy wieloletni kontrakt . zgoda.

Chociaż nie wiadomo, jak aktywny będzie Paul w telewizji WWE i na wydarzeniach premium na żywo, zdobycie tytułu mistrza Stanów Zjednoczonych wydaje się wskazywać na coś więcej niż tylko okazjonalne specjalne wystąpienie WWE przed sezonem WrestleMania 2024.

Czytaj więcej

READ  Logo ognia i aktor głosowy Pokemon Billy Camitz nie żyją