9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wideo Floyd Mayweather zatrzymuje Mikuru Asakurę pod koniec drugiej rundy turnieju głównego Super Rizin

Wideo Floyd Mayweather zatrzymuje Mikuru Asakurę pod koniec drugiej rundy turnieju głównego Super Rizin

Floyd Mayweather odebrał kilka ciosów od Mikuru Asakura W głównym tytule Super Rizin. Ale w końcu jego szybkość i moc były zbyt duże dla weterana MMA, a jego kombinacja dwóch uderzeń przyniosła mu TKO pod koniec drugiej.

„Cieszę się, że tu jestem, dzięki jeszcze raz”, powiedział później Mayweather. „Cieszę się, że mogliśmy dziś podarować fanom emocje. Dziękuję, że mnie zaprosiłeś. Wrócę później”.

Asakura dostarczył podekscytowania w trzyrundowej walce programu, rozbijając Mayweathera kilkoma ładnymi strzałami w ciało i jednym w prawo, który obrócił głowę niepokonanego boksera. Ścigał Mayweathera pod koniec drugiej rundy, próbując przypieczętować umowę.

Zamiast tego złapał hak w lewo i w prawo, powodując, że huśtał się na macie. Kiedy wstał, chwiejnie wstał, a sędzia Kenny Bayliss pomachał do walki w Saitama Super Arena w Saitama w Japonii.

Mayweather natychmiast objął swojego przeciwnika, który rzucił mu wyzwanie, by wpatrywał się w walkę, i wyciągnął partię od swojego ochroniarza, Jizzy Mack, który był na wspólnym tytule w sobotnim pay-per-view, który zakończył się na płótnie po weterynarz K-1 kickboxing Kouzi wysłał go tam z rozbrzmiewającą kulą.

Asakura najpierw wyszedł kołysząc się, rzucając potężne strzały w ciało i głowę. Jego strzały były znacznie mniej skuteczne niż Mayweathera, który znakomicie zboczył z drogi, gdy kilka razy robił to przeciwko szybszym, mocniejszym ciosom.

Asakura wyrzucił ręce w powietrze po oddaniu fizycznego strzału, kwestionując autorytet Mayweathera. Kiedy uzyskał pierwsze z kilku prostych praw na sekundę, moc nie była tak ważna jak prędkość, którą utrzymywał nawet przy 45 „pieniądzach”.

Dziękując tłumom i obiecując powrót, Mayweather przyznał się do byłego rywala Manny’ego Pacquiao, który siedział przy ringu po krótkim występie przed głównym wydarzeniem. Nie było rozmów twarzą w twarz ani objaśnień; Floyd był zachwycony swoim czwartym meczem pokazowym i trzecim wyraźnym zwycięstwem (choć nie przedstawiono żadnych wyników) swoim występem przeciwko YouTuberowi Loganowi Paulowi w odległym wspomnieniu. Po raz drugi Mayweather poleciał za granicę do Japonii i posprzątał.

READ  Ty Gibbs awansował, aby zastąpić Kyle'a Buscha w samochodzie JGR Cup