19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Westinghouse Milestone Advances energetyka jądrowa w Polsce

Rozpoczęcie działań inżynierskich i projektowych front-end

Warszawa, Polska, 30 czerwca 2021 / PRNewswire / – Firma Westinghouse Electric ogłosiła, że ​​rozpocznie prace inżynieryjne i projektowe (FEAT) w ramach grantu z amerykańskiej Agencji ds. Handlu i Rozwoju (USDDA), aby przyspieszyć program jądrowy. Polska. Kanał będzie ważnym krokiem w zbliżaniu projektu do realizacji. Jest ważnym elementem realizacji Umowy Międzyrządowej (IGA) Polska I Organizacja Narodów Zjednoczonych Odnośnie współpracy w rozwoju cywilnego programu jądrowego. Przygotowanie paszy jest często finansowane Organizacja Narodów Zjednoczonych Rząd.

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

„Dziękuję rządom Polski i USA za wsparcie w kierowaniu finansowaniem IGA i FEED. Polski Projekt elektrowni jądrowej, a Westinghouse spodziewa się przedstawić polskiemu rządowi najbardziej zaawansowaną i konkurencyjną ofertę technologiczną dla tego najważniejszego projektu” Elias Kedian, starszy wiceprezes ds. działalności biznesowej w Westinghouse.

Westinghouse będzie obsługiwać FEED we współpracy z Bechtel Power Corp, partnerem w zakresie inżynierii, budowy i zarządzania projektami. Opiera się na technologii Westinghouse AP1000®, która oferuje następujące możliwości, najwyższe bezpieczeństwo, funkcjonalność i obciążenie dostępne na rynku. Wstępne studium inżynierskie zostanie po roku zweryfikowane przez polski rząd, aby pomóc w wyborze najlepszego partnera do projektu elektrowni jądrowej.

Długoterminowa strategiczna współpraca pomiędzy Polska, Organizacja Narodów Zjednoczonych A Westinghouse pomoże poprawić bezpieczeństwo energetyczne kraju, drastycznie zmniejszyć emisje CO2 i utrzymać niezawodne wytwarzanie energii po wycofaniu starych jednostek węglowych.

Westinghouse Electric Company Wiodąca na świecie firma jądrowa i lider w dostarczaniu produktów i technologii elektrowni jądrowych do zastosowań na całym świecie. Westinghouse dostarczył pierwszy na świecie komercyjny reaktor wodny ciśnieniowy w 1957 r. Port wysyłkowy, ur., USA Dzisiaj technologia Westinghouse jest podstawą prawie połowy działających na świecie elektrowni jądrowych. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.westinghousenuclear.com.

READ  BitTrue rejestruje się jako VASP w Polsce

Łączność:
Aleksandra Felcksack
Strategie Hill + Nolton
Tel.: +48 603 130 673
[email protected]

Jodi Alexander
Westinghouse Electric Company
M: 303-241-7250
[email protected]

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

Widok

Widok

Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/westinghouse-milestone-advances-nuklearna-w-polsce-301323459.html

ŹRÓDŁO Westinghouse Electric Company