30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pracownik ING Banku z Kerali został zamordowany w Polsce

Mówi się, że Ibrahim przez ostatnie 10 miesięcy mieszkał z obywatelem Polski. Wyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy.

Warszawa: 30-letni mężczyzna z Palakkad w Kerali, który pracował jako informatyk w ING Banku w Polsce, został zasztyletowany w swoim domu. Ibrahim Sharif pochodzi z Puducherry w Palakkad.

Mówi się, że Ibrahim przez ostatnie 10 miesięcy mieszkał z obywatelem Polski. Wyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy. Jak poinformowała jego rodzina, od 24 stycznia Ibrahim nie jest dostępny pod telefonem. 25 stycznia, po tym jak przez ponad jeden dzień nie można było się z nim skontaktować telefonicznie, jego rodzina powiadomiła Ambasadę Indii w Polsce.

Kiedy przyjaciele Ibrahima w Polsce dowiedzieli się, że zaginął, udali się do domu, w którym mieszkał i przeszukali go, ale właściciel domu odmówił wejścia do domu. Po tym, jak Malayali Sangam poinformował policję, podczas przeszukania w domu znaleziono zwłoki Ibrahima.

W wiadomości opublikowanej w Malayalam Manorama „Ibrahim, który od 10 miesięcy mieszka w Polsce, od 24 stycznia nie był dostępny pod telefonem. Po tym, jego bliscy skontaktowali się z ambasadą i przeprowadzili śledztwo. Kiedy dowiedziałem się, że Ibrahim zaginął, poszedłem do domu, w którym przebywał. Ale właściciel domu mnie nie wpuścił” – powiedział przyjaciel Ibrahima w Polsce.

Według doniesień polska policja umorzyła sprawę po zabiciu Ibrahima, właściciela domu. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona dopiero po przeprowadzeniu szczegółowego śledztwa w sprawie morderstwa.

TematyOpublikowano: 28 stycznia 2023 10:34 IST


Data aktualizacji: 28 stycznia 2023 r., 10:38 czasu IST

READ  Hooghly otrzymał akredytację BTX w Polsce