19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Według Douga Bowsera konta Nintendo „pomagają ułatwić” przejście na następną generację

Według Douga Bowsera konta Nintendo „pomagają ułatwić” przejście na następną generację

Obraz: Nintendo

Prezydent Nintendo of America Doug Bowser powtórzył Ten sam wywiad z Inverse Jak konta Nintendo przejdą na sprzęt nowej generacji.

Chociaż „nie może komentować” i „nie będzie komentować” plotek o „następcy Switcha”, Bowser zasadniczo potwierdził, że konta Nintendo będą w przyszłości wykorzystywane w celu ułatwienia procesu przenoszenia, zauważając, że celem jest „minimalizację spadek, który zwykle widzisz Ostatni rok jednego kursu i początek drugiego. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

Doug Bowser: „Cóż, przede wszystkim nie mogę komentować – lub powinienem powiedzieć, nie będę komentować – krążących plotek. Ale jedną rzeczą, którą zrobiliśmy z Switchem, aby pomóc w tej komunikacji i przejściu, było utworzenie konta Nintendo. W przeszłości każda konsola, na którą się przenieśliśmy, miała zupełnie nowy system kont.” Utworzenie konta Nintendo pozwoli nam komunikować się z naszymi graczami, gdy przejdziemy na nową platformę, aby ułatwić ten proces lub przejście.

„Naszym celem jest zminimalizowanie spadku, jaki zwykle obserwuje się w ostatnim roku jednego cyklu i na początku drugiego. Nie mogę wypowiadać się na temat potencjalnych funkcji nowej platformy, ale konto Nintendo stanowi solidną podstawę do zapewnienia tej komunikacji jako dokonujemy przejścia.”

W czerwcu prezes Nintendo Shuntaro Furukawa mówił o tym, jak firma chce, aby przejście na następną generację było dla klientów możliwie jak najbardziej płynne, korzystając z istniejącego systemu kont:

Shuntaro Furukawa: „Jeśli chodzi o przejście z Nintendo Switch na konsolę nowej generacji, chcemy zrobić jak najwięcej, aby nasi klienci mogli płynnie przenieść się z konta Nintendo.”

Chociaż wydaje się, że istnieje potwierdzenie, że konta Nintendo zostaną przeniesione na system nowej generacji, należy pamiętać, że nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat tego, czy istniejące biblioteki tytułów cyfrowych użytkowników zostaną przeniesione.

READ  Microsoft potwierdza, że ​​Sony na zawsze zablokowało dostęp do tych czterech gier na Xboksie