20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Warzone pro oferuje szaloną rotację pamięci podręcznej z łupami w celu uzyskania szybkiej gotówki i sprzętu

Warzone pro oferuje szaloną rotację pamięci podręcznej z łupami w celu uzyskania szybkiej gotówki i sprzętu

Jakub Hale

Kiedy wylądujesz w Urzykstanie, czy to poza samolotem, czy w połowie gry, prawdopodobnie skupisz się na zbieraniu pieniędzy i znalezieniu najlepszej broni do łupów naziemnych. W tym miejscu skrzynki z łupami w Warzone mogą być niezwykle przydatne.

Skrytki z łupami zostały wprowadzone do Call of Duty Battle Royale na farmie wraz z premierą Warzone 2, a gracze mogli je szybko otworzyć, aby między innymi odebrać gotówkę i broń do łupów naziemnych wysokiego poziomu, zapewniając im ratunek, jeśli kiedykolwiek … Znajdujesz się w niebezpiecznej sytuacji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Został on przeniesiony do Urzikstanu wraz z integracją Modern Warfare 3 z Warzone i podobnie jak w przypadku farmy, istnieje kilka świetnych rotacji między skrytkami z łupami, które są blisko siebie, aby łatwo rozpocząć grę.

Chociaż w całym Urzikstanie znajduje się wiele skrytek z łupami o dużej gęstości, Warzone pro Warsza Wskazywał centralną lokalizację, więc powinien być często dostępny, z trzema skrytkami, które również prowadzą bezpośrednio do zwykłego punktu zakupowego.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Warsz ujawnia dużą rotację skrytki z łupami

Jak wyjaśnia tutaj Warsz, możesz wylądować na brzegu rzeki pomiędzy Starym Miastem a obrzeżami Zaravan, aby znaleźć jedną skrzynkę z łupami, a następnie udać się trochę na południe do drugiej, a następnie nieco na południowy wschód, aby znaleźć trzecią i ostatnią skrzynkę z łupami.

To powinno sprawić, że znajdziesz się w pobliżu co najmniej jednej stacji zakupów, chociaż w tych skrytkach możesz także znaleźć znaczniki zrzutów i przenośne stacje zakupów, co powinno ułatwić sprawę.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oczywiście nie zawsze będzie to możliwe, szczególnie jeśli inni gracze otworzą pamięć podręczną lub jeśli obwód na to nie pozwoli, ale najczęściej może to być dla ciebie ogromna zmiana gry.