4 maja, 2024

W ostatnich chwilach Arsenal wrócił z 2-0, aby pokonać Bournemouth

Arsenal odniósł oszałamiające zwycięstwo u siebie, przegrywając u siebie z Bournemouth 2: 0, ale wygrywając 3: 2 dzięki bramce Reissa Nelsona w ostatnim rzucie gry.

Ta gra będzie wymagała trochę walnięcia dla czystej dramaturgii i chaosu, a Arsenal utrzymał pięciopunktową przewagę przy stole.

Philip Billing strzelił już po dziewięciu sekundach (drugi najszybszy wynik w historii Premier League), dając Bournemouth świetny start, a Marcus Senesi zdobył 2: 0 na początku połowy sezonu, ponieważ byli wisienką na szczycie krainy marzeń.

Ale potem Arsenal odbił się, gdy Thomas Partey i Ben White strzelili w krótkim odstępie czasu, aby położyć kres stoisku.

Wyglądało na to, że Arsenal będzie musiał zadowolić się wyrównaniem, ale zmiennik Nelson uderzył w oszałamiającą home run, aby rozpocząć dzikie sceny w Emiratach.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Drużyna Mikela Artety utrzymała prowadzenie w angielskiej Premier League, mając pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City z 63 punktami. Bournemouth pozostaje z 21 punktami i znajduje się w strefie spadkowej.

Los wisi w powietrzu, gdy Arsenal zapewnia niesamowity powrót

Sposób, w jaki piłkarze, kibice i personel Arsenalu świętowali, gdy piorun Reese Nelsona zabrzmiał jak szczęśliwy moment dla zwycięskich drużyn. 2:0 na 28 minut do Bournemouth, wszystko wskazuje na to, że to nie jest dzień Arsenalu. Ale gdy pozostało 12 meczów, Kanonierzy mają poczucie przeznaczenia. Ostatnio walczyli o późne zwycięstwo z Aston Villą i strzelili więcej zwycięskich bramek (trzy) w 90. minucie niż jakikolwiek inny zespół Premier League w tym sezonie. Mając zaledwie dziewięć sekund straty, zdominowali resztę meczu i chociaż Bournemouth było ciężkie, nie mogą narzekać na przegraną. Na ławce rezerwowych strzelają Ben White i Reese Nelson, wszyscy błyszczą (mają 14 różnych strzelców, czyli więcej niż jakakolwiek inna drużyna PL w tym sezonie), a reakcja na przegraną z Man City w lutym była oszałamiająca z czterema bramkami z rzędu. Wygrywa na bardzo różne sposoby. Mikel Arteta i ten młody skład Arsenalu stają się wygłodniałą, kiepsko wygrywającą maszyną, a wokół Arsenalu roztacza się teraz aura przeznaczenia.

READ  Szwecja pokonała Japonię i awansowała do półfinału mistrzostw świata kobiet

Mikel Arteta: Kiedy jest brzydko i kiedy jest ciężko, tak robią duże zespoły

„To było szalone od pierwszej chwili” – powiedział Arteta w BBC Match of the Day. „Staraliśmy się i kontrolowaliśmy grę. Musieliśmy się wspiąć na górę i zdobywaliśmy ją kawałek po kawałku. Mieliśmy głód zdobycia pierwszego gola. Od tego czasu atmosfera się zmieniła. Reiss Nelson nie pojawiał się zbyt często, ponieważ był kontuzjowany. Wchodzi i daje ten występ. Wspaniale było przeżywać emocje z tłumem. Zostaniesz z nami. Zapamiętam ten dzień z kilku rzeczy. Uwielbiałem inicjatywę, odwagę, ich osobowość i sposób, w jaki stworzyli rzeczy. Kiedy jest brzydko i kiedy jest ciężko, tak robią duże drużyny. Musimy sobie to ułatwić. Ale taka jest Premier League. Przeciwnicy są dobrzy i utrudniają ci zadanie. Teraz mamy Ligę Europy – przed nami wiele meczów. Będziemy potrzebować każdego w najlepszym wydaniu”.

Pokaż gwiazdy Arsenal vs Bournemouth oceny graczy

Tomasza ParteyaPoprowadził Arsenal z pomocy i wyszedł ze świetnym golem, aby rozpocząć powrót.

Filip BillingZdobył wczesną bramkę i poprowadził Bournemouth, gdy odpowiedzieli.

Ołeksandr Zinczenko: uspokój się przy piłce w kluczowych momentach i nigdy nie przestawaj próbować znaleźć podania do przodu.

rysunek krzyża FotMob.com

Co wtedy?

Arsenal uda się w czwartek do Sportingu Lizbona na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europy, a następnie w niedzielę do Fulham. W sobotę Bournemouth zmierzy się z Liverpoolem.

Jak oglądać mecz Arsenal vs Bournemouth na żywo, link do transmisji i czas rozpoczęcia

w celuOff ck: 10:00 ET, sob
Kanał telewizyjny: Paw
Online: przesyłaj strumieniowo pawia premia

pełny etat Arsenal 3-2 Bournemouth: Niesamowite sceny w Emiratach. Wszyscy z perspektywy Arsenalu szaleją. To było trudne dla Bournemouth, ale Arsenal był zdecydowanie lepszym zespołem. Znaleźli na to sposób. niesamowity. Po prostu niesamowite.

READ  March Madness: Duke pokonuje Houston nr 1 i dociera do Elite Eight po tym, jak Cougars tracą gwiazdę Jamaala Shedda

GOALLLL! Oni zrobili. Reese Nelson miażdży home run z powodu braku kopnięcia w meczu. Zrobili to. Kibice, personel i zawodnicy szaleją. Arsenal 3:2 Bournemouth.

Pożary Gabriela Martinellego właśnie się skończyły. Rozpęd Bournemouth się skończył.

Bramka! Ben White prowadzi na 2-2. Jego strzał przekroczył linię. chaos. Arsenal 2:2 Bournemouth. Mnóstwo czasu dla Arsenalu, aby zdobyć tutaj zwycięzcę.

GOALLLL! Thomas Partey cofa jeden. Jest 2-1. Wyskakuje z tylnego słupka, by zakończyć obok główki Emile’a Smitha Rowe’a. 28 minut do końca. Zapiąć pasy.

Bramka! 2:0 w Bournemouth. Marcos Senesi wykańcza rzut rożny. Koszmar dla Arsenalu. Absolutne sceny na końcu.

Jak na razie Bournemouth trzyma się bardzo dobrze. Arsenał jest sfrustrowany.

Trwa druga połowa. Czy Arsenal może znaleźć dwa gole, aby zmienić tę sytuację? Z pewnością będą.

połowa czasu Arsenal 0:1 Bournemouth: Świetny początek meczu, ponieważ bramka Billinga po dziewięciu sekundach była wisienką na torcie. Arsenal miał dużo piłki, ale nie stworzył świetnych okazji, a Bournemouth prawie ponownie zdobył bramkę z kontry. Co za wspaniała przemowa zespołowa, 45 minut, przyjście na Mikela Artetę.

Arsenal mocno naciska, aby wyrównać przed końcem pierwszej połowy. Bournemouth utknęło.

Okrzyk piłki ręcznej i system VAR spowodowały, że Arsenal mógł otrzymać karę, ale piłka uderzyła w ramię i ramię Chrisa Mephama, który nie trafił głową w polu karnym. Napięta chwila dla Bournemouth, ale nie wykonano karnego.

Wchodzi Leandro Trossard i wchodzi Emile Smith Rowe. Wspaniale widzieć ESR z powrotem w akcji po tak długim czasie z kontuzją. Trossard był doskonały w ostatnich tygodniach, więc jest to cios dla Arsenalu.

Zapamiętuje!!! Co za ogromny przystanek Aaron Ramsdale. Bournemouth było czyste po świetnym zbiorze, ale Ramsdale przekracza linię, blokując strzał Ouattary. Kibice Arsenalu głośno i dumnie wykrzykują imię Ramsdale.

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

Przypomnijmy, choć ten gol był absurdalnie szybki, nie jest to najszybszy gol w historii Premier League. Shane Long był właścicielem tego rekordu kilka lat temu ponownie w meczu Southampton przeciwko Watford. Nagraj nieco ponad siedem sekund.

Zapamiętuje! Świetne podwójne zatrzymanie Neto, aby odmówić Martinowi Odegaardowi, a następnie powrót Bukayo Saki. Arsenal dobrze zareagował na ten ogromny szok.

GOALLLL! nie do wiary. Bournemouth prowadzi 1:0 z zaledwie 9 sekundami na koncie. Billing zgarnia dośrodkowanie, a Arsenal nie może w to uwierzyć. Arteta wydawał się zaskoczony. Bournemouth od samego początku próbowało czegoś bardzo dziwnego, gdzie wszyscy ustawiali się po jednej stronie, grali po drugiej stronie i strzelali bramki. niesamowity. Kto by się spodziewał takiego początku?