26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W makiecie rzekomo pokazano tapety Apple iPhone 15 Pro

W makiecie rzekomo pokazano tapety Apple iPhone 15 Pro

Zdjęcia rzekomo ujawniające oficjalne tapety Apple dla iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max krążą po chińskiej platformie Weibo w następstwie wycieku tapet w kształcie litery S, o którym pisaliśmy wczoraj.

Renderowanie koncepcji przedstawiającej rzekome tapety iPhone’a 15 Pro

tapeta jest Koncepcja wprowadzona przez Williama Fixa Przeniesione do materiałów marketingowych Apple’a dotyczących modeli iPhone’a 14 Pro. Przedstawione tapety oparte są na plotkach dotyczących kolorów modeli iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro ręcznie narysowany obraz Do wycieku rzekomo przyczynił się inżynier z chińskiej fabryki iPhone’ów.

W międzyczasie, jak co roku, fani Apple zabrali się do pracy, szukając wskazówek w zaproszeniu Apple na wydarzenie „Wanderlust”, które pojawiło się we wtorek, a niektórzy sugerowali, że kolory niebieski, srebrny i gwiezdna szarość nawiązują do kolorów używanych przez iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro. Dostępny będzie iPhone 15 Pro Max. Istnieją również spekulacje, że przypominająca cząstki matowa tekstura nawiązuje do nowej tytanowej tekstury korpusu urządzenia.

Etui na iPhone'a 15 Pro w popularnych kolorach

Renderowanie rzekomych pudełek iPhone’a 15 Pro

Tegoroczne dwa wysokiej klasy modele iPhone’a będą miały tytanową ramkę zamiast stali nierdzewnej i wykończenie ze szczotkowanego tytanu, które będzie wyglądać inaczej niż błyszcząca stal nierdzewna. Mówi się, że opcje kolorystyczne obejmują odcień tytanowej szarości (podobny do Apple Watch Ultra), odcień niebieskiej kosmicznej szarości, odcień czerni i jaśniejszy odcień srebra.

Hasło Apple dotyczące wydarzenia to „Wonderlust” – gra słowa Wanderlust, które oznacza „silną chęć podróżowania”, co może nawiązywać do ulepszonych aparatów w modelach Pro, w szczególności teleobiektywu zmiennoogniskowego, który ma być ekskluzywny . do iPhone’a 15 Pro Max z możliwością 5x lub 6x zoomu optycznego.

Wydarzenie Apple 2023

Zdjęcie dołączone do oficjalnego zaproszenia na wydarzenie Apple „Wonderlust”.

Tym, którzy nie będą mogli obejrzeć wydarzenia Apple zaplanowanego na 12 września, serwis MacRumors udostępni pełną relację z wydarzenia na swojej stronie internetowej MacRumors.com. Konto MacRumorsLive na Twitterze. Będziemy relacjonować wydarzenie na żywo, a w kolejnych dniach będziemy także szczegółowo omawiać ogłoszenia.

READ  Gra Angry Birds wycofana ze sklepu w najgorszy sposób