30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Velez podpisał kontrakt z Zack Evelyn, aby podpisać obopólną opcję

Velez podpisał kontrakt z Zack Evelyn, aby podpisać obopólną opcję

ATLANTA – The Phillies i Zach Eflin zakończyli proces ustalania wynagrodzenia miotacza w 2022 r., kiedy zgodzili się we wtorek na roczny kontrakt o wartości 5,7 miliona dolarów.

Umowa wykluczyła konieczność przeprowadzenia w środę rozprawy w arbitrażu płacowym. Zwykle sprawy arbitrażowe są rozpatrywane i rozstrzygane w styczniu i lutym, ale zimowe zamknięcie przesunęło harmonogram z powrotem do sezonu.

Evelyn, która w zeszłym sezonie zarobiła 4,45 miliona dolarów, zażądała 6,9 miliona dolarów w arbitrażu, a Phillies sprzeciwili się 5,15 miliona dolarów. Punkt środkowy między tymi dwiema liczbami wynosi 6,025 miliona dolarów. Evelyn może się do tego zbliżyć, ponieważ jego nowa umowa zawiera 300 000 dolarów premii za wyniki, co może podnieść jego pensję do 6 milionów dolarów.

„Jestem zadowolony z tego, co udało nam się wynegocjować” – powiedział 28-letnia prawa ręka. „Rodzina Philly ożywiła rozmowy w ciągu ostatniego tygodnia i dobrze sobie z tym poradziliśmy.

„Jestem podekscytowany. Cieszę się, że zeszliśmy z drogi”.

Gdyby jego sprawa trafiła na rozprawę, Evelyn byłaby zaangażowana zdalnie. Był ciekawy tego procesu.

„Nie mogłem się doczekać, ale pod koniec dnia mam jedną pracę, a jest nią wyjście i rzucanie piłek baseballowych. Po to właśnie jestem. I cieszę się, że mogę na tym skupić ”.

Nowa umowa Evelyn ma interesującą zmarszczkę – wzajemną opcję 15 milionów dolarów na 2023 rok.

Obie strony będą musiały zgodzić się na taką opcję w listopadzie, aby to się zaczęło.

Jeśli opcja nie zostanie aktywowana, Evelyn zostanie wolnym agentem i będzie mogła podpisać umowę z dowolnym zespołem, w tym z Velezem.

„Z mojego punktu widzenia klub go wychował, czemu nie sprzeciwiliśmy się, ponieważ jasno dałem do zrozumienia, że ​​chcę tu zostać na dłużej” – powiedział Evelyn. „Myślę, że rozpoczęcie tych rozmów to krok w dobrym kierunku. Uwielbiam grać w Philly. Kocham fanów w Philly. Oni rozliczają swoich graczy, w czym jestem naprawdę wielki.

READ  Wyjście Paris Saint-Germain z Ligi Mistrzów: Ile to będzie kosztować?

„Pozwolimy temu rokowi grać i zobaczymy, co może nam przynieść. Jest na stole, abyśmy go wzięli i przetworzymy to ponownie pod koniec roku.

„W tej chwili jestem tutaj, aby rzucać baseballami, więc wolna agencja nie jest nawet w mojej głowie. Skupiam się na robieniu pokazów i dawaniu zespołowi wszystkiego, co mogę. Jestem tutaj, aby być dobrym człowiekiem i dobrym kolegą z drużyny i zobaczymy, dokąd mnie to zaprowadzi”.

Szef Baseball Operations, Dave Dombrowski, z radością podpisał kontrakt z Evelyn bez pomocy jury.

„Zawsze, kiedy możesz uniknąć słuchania, to dobrze” – powiedział Dombrowski. Opcja 2023 „To dla nas pozytywne, ale nawet jeśli nie zgadzamy się na skorzystanie z opcji) zawsze lubiliśmy Zacka i chcielibyśmy go zatrzymać w organizacji”.

Evelyn nie jest jedynym melonikiem, który zaczął grać w Veleza, którego kontrakt będzie musiał zostać rozwiązany jesienią. Aaron Nola ma opcję 16 milionów dolarów, z której musi skorzystać, aby uniemożliwić mu zostanie wolnym agentem. Kyle Gibson ma zostać wolnym agentem. To samo dla najbliższego Cory’ego Nebela.

Evelyn wyróżnia się tym, że jest pierwszym handlem związanym z odbudową Phillies rozpoczętą po sezonie 2014. Przyjechał do Phillies w grudniu w umowie, która wysłała Jimmy’ego Rollinsa do Dodgers. Były dyrektor generalny Robin Amaro Jr. robił ten handel.

Odbudowujący Velez nie zatrzymał się po sezonie, ale Evelyn był solidnym wirującym kawałkiem z dużą ilością do góry, jeśli może zachować zdrowie. We wrześniu ubiegłego roku przeszedł operację prawego kolana i jak dotąd jest zdrowy w 2022 roku, osiągając 3,65 ERA w siedmiu startach.

Ciągły sukces w 2022 r. zapewni mu dobrą wypłatę.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube