30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ulubiony fan fanów Seinfelda, Peter Crombie, który grał „szalonego” Joe Davolę, zmarł w wieku 71 lat.

Ulubiony fan fanów Seinfelda, Peter Crombie, który grał „szalonego” Joe Davolę, zmarł w wieku 71 lat.

rozrywka

Aktor Peter Crombie, który grał ulubionego przez fanów bohatera „Szalonego” Joe Davolę w „Seinfeld”, zmarł w środę po chorobie.

Miał 71 lat.

Była żona Crombiego, Nadine Keigner, złożyła wzruszający hołd Crombiemu w mediach społecznościowych, ogłaszając wiadomość o jego śmierci.

„Z wielkim szokiem i smutkiem dzielę się z Wami informacją o śmierci mojego byłego męża dziś rano” – powiedziała Keigner. – napisał na Instagramiedzieląc się montażem zdjęć z dnia ślubu.

„Dziękuję za tak wiele wspaniałych wspomnień i za bycie dobrym człowiekiem. Leć swobodnie do źródła nieograniczonego światła, Peter. Niech rodzice i Oliver przyjmą Cię z miłością. Tak wielu ludzi Cię kochało, ponieważ byłeś życzliwy, życzliwy , troskliwą i twórczą duszę.”

– powiedział Kiger TMZ Crombie powiedział, że przed śmiercią cierpiał na krótką chorobę, ale nie wyjaśnił, na co cierpi.

„Był najmilszym, najbardziej opiekuńczym, ofiarnym i troskliwym człowiekiem. Wszyscy go kochali, był hojny i nigdy o nikim nie miał nic złego do powiedzenia” – Kyger powiedziała portalowi swojego zmarłego byłego męża.

Crombie przejął powracającą rolę Szalonego Joe Davola w czwartym sezonie popularnego serialu telewizyjnego z 1992 roku.

Była żona Crombiego powiedziała, że ​​przed śmiercią cierpiał na krótką chorobę, ale nie wyjaśniła, na co cierpi. Zgniłe pomidory

Crombie, który grał dziwną i niespokojną postać, która terroryzuje i grozi Jerry'emu Seinfeldowi, pojawił się w pięciu odcinkach sezonu.

Jego najbardziej zauważalny występ w serialu miał miejsce w dziewiątym odcinku czwartego sezonu, zatytułowanym „The Opera”, w którym jego postać spotyka się z Elaine (graną przez Julię Louis-Dreyfus) i ma romantyczną obsesję na jej punkcie, by po nauce popaść w psychozę z zazdrości. że Jerry to zrobił. Datowane krótko.

Ubrany w najbardziej charakterystyczny strój serialu, kostium klauna, postać Crombiego prześladuje Jerry'ego i Elaine, czekając na produkcję „Pagliacci” – opery o klaunie, który morduje swoją żonę i jej kochanka.

READ  Kate Middleton i książę William opuszczają mszę wielkanocną ze względu na walkę z rakiem
„Szalony” Joe Davola zaczyna się spotykać i w odcinku „The Opera” ma romantyczną obsesję na punkcie Ellen. YouTube/Seinfeld

Postać została nazwana na cześć producenta telewizyjnego Joe Davoli, który współpracował z Tollin/Robbins Productions.

Jego pierwszą rolą aktorską była rola w filmie telewizyjnym „Złamane przysięgi” z Tommym Lee Jonesem i Annette O’Toole w 1987 roku.

Crombie pojawił się w wielu serialach, w tym „Prawo i porządek”, „Star Trek: Deep Space Nine”, „LA Law”, „LA Firefighters”, „Picket Fences”, „NYPD Blue” i Walker, Texas Ranger”. „

Oprócz występów telewizyjnych Crombie zagrał w kilku filmach na przełomie lat 80. i 90. rocznie, w tym w „Urodzonych czwartego lipca”, „Urodzeni mordercy”, „Se7en” i „The Doors”.

Według strony na IMDb aktor odszedł z branży rozrywkowej w 2000 roku. Meandrowy

Gdy rozeszła się wieść o śmierci aktora, przyjaciele i przedstawiciele branży rozrywkowej podzielili się miłymi i pełnymi miłości słowami ku pamięci aktora.

„Jestem głęboko zasmucony śmiercią mojego drogiego przyjaciela Petera Crombiego” – powiedział komik Lewis Black opublikować Na X. „Był utalentowanym artystą. Był nie tylko świetnym aktorem, ale także niezwykle utalentowanym pisarzem. A co najważniejsze, był równie miły, co mądry, a dzięki temu, że go poznałem, jestem lepszą osobą.

„Z ciężkim sercem dzielę się dzisiaj wiadomością o śmierci mojego drogiego przyjaciela Petera Crombiego” – napisał jego przyjaciel Bill Stetz. Facebook. „Dla tych, którzy go znali, był życzliwym przyjacielem, oddanym delikatnym słowom i wyrazistej twórczości jako aktor i pisarz. „Spoczywaj w pokoju, Piotrze”.

„To Peter Crombie. Wspaniały aktor, pisarz i wspaniały człowiek”. Pata Skippera – napisał na Facebooku. „Kochany przez wielu przyjaciół. Szczęśliwych szlaków, bracie.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/01/13/entertainment/seinfeld-fan-favorite-actor-peter-crombie-who-played-crazy-joe-davola-dead-at-71/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania