20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Type Arcade zapowiedziało swoją premierę w 2023 roku

Type Arcade zapowiedziało swoją premierę w 2023 roku


Historia Street Fightera z arkadami sięga początków, będąc główną przyczyną eksplozji popularności serii, a dziedzictwo to będzie kontynuowane.

Capcom i Taito ogłosiły, że Street Fighter 6: Type Arcade ukaże się w 2023 roku.

Wygląda na to, że Type Arcade będzie działać podobnie w usłudze Taito NESiCAxLive Street Fighter 5: Zapis Arcade Duża różnica polega jednak na tym, że gracze zręcznościowi nie będą musieli czekać 3 lat, aby zdobyć czołgi.


Nie ma dalszych szczegółów na temat tego, co dokładnie znajdzie się w zręcznościowej wersji SF6.


Możemy jednak dokonać pewnych domysłów na podstawie SF5, biorąc pod uwagę, że Type Arcade pozwoliło graczom połączyć swoją kartę NESiCA z ich identyfikatorem Capcom w celu przeniesienia dowolnej zawartości i postaci, jeśli posiadali już wersję domową.


Możemy też założyć, że SF6 Type Arcade nie będzie zawierało trybu World Tour dla pojedynczego gracza.Ciekawe, czy Capcom i Taito nadal będą miały Battle Hub, takie jak konsole, w których użytkownicy mogą wędrować po wirtualnych arkadach ze swoimi niestandardowymi awatarami lub po prostu ograniczać je do standardowych opcji menu.


Żadna data premiery firmy nie została ustalona dla wydania zręcznościowego, z wyjątkiem ogólnego okna 2023.


Street Fighter 6: Type Arcade będzie oczywiście koncentrować się prawie wyłącznie na japońskiej scenie arkadowej, więc nie spodziewaj się, że zobaczysz jego szafki w swoim lokalnym otoczeniu.

READ  Nowe bezprzewodowe słuchawki Turtle Beach robią w zasadzie wszystko


Możesz znaleźć oficjalną stronę Street Fighter 6: Type Arcade tutaj.
Fawaz o tym wspomniał.