30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pozostał tylko tydzień, aby otrzymać dożywotnią licencję na pakiet Microsoft Office 2021 dla systemu Windows lub Mac za 30 USD

Od studentów po profesjonalistów, Microsoft Office zawsze był okrzyknięty punktem kompleksowej obsługi dla każdego. Edycja Professional Plus zawiera szeroką gamę narzędzi do profesjonalnej obsługi danych, dokumentów, prezentacji i nie tylko, a także całe standardowe oprogramowanie potrzebne do zaspokojenia codziennych potrzeb komputerowych.

Możesz zrezygnować z subskrypcji (za opłatą cykliczną) i zamiast tego uzyskać wieczystą licencję na programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher i Access za jedyne 30 USD. Wróciło to do najniższej ceny, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, i aż 91% zniżki od zwykłej ceny 349 USD. Jednak ta umowa wygasa za kilka dni, więc pamiętaj, aby szybko otrzymać zamówienie.

Oferta od StackSocial jest ważna dla: okna i prochowiec kopia programu.

Microsoftu

Ta popularna oferta dożywotniej licencji Microsoft Office jest nadal dostępna za 30 USD. Jest dostępny zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows, więc upewnij się, że masz odpowiedni dla komputera, z którego regularnie korzystasz.

Teraz zawsze możesz wybrać użycie a Bezpłatna kopia pakietu Microsoft Office online (który ma znacznie mniej funkcji). Ale w porównaniu z internetem Pakiet subskrypcji Microsoft 365 Kosztująca 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie ta wersja do pobrania to świetna okazja.

Chociaż cena wydaje się zbyt dobra, aby mogła być prawdziwa, sami spróbowaliśmy i zadziałało to jak urok. (Dwa duże zastrzeżenia: dostajesz jeden klucz na jeden komputer i nie ma w nim usługi Microsoft OneDrive Cloud Storage.) W rzeczywistości Stack oferuje wersję tej umowy od początku 2022 r. Ale ta wszech czasów niska cena wygrała t ostatni, więc podejmij działania, kiedy już to robisz.