9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tyler Huntley jest już czwartym zastępcą AFC Pro Bowl

Tyler Huntley jest już czwartym zastępcą AFC Pro Bowl

Obrazy Getty’ego

Tak, Wirginia. Tylera Huntleya Jest czwartym zastępcą rozgrywającego w AFC Pro Bowl.

PFT potwierdziło prawdziwość raportu, według którego rozgrywający Ravens Tyler Huntley zajął siódme miejsce wśród wszystkich rozgrywających w AFC, co czyni go czwartą alternatywą na liście gry, w którą tak naprawdę nie zostanie rozegrana.

Jak to się stało? Sugerowaliśmy, że mogła być próba wypełnienia urny głosami fanów. Źródło ligowe ze znajomością dynamiki głosowania zasugerowało inną teorię.

Sztab szkoleniowy głosuje łącznie na trzech rozgrywających. Zawodnicy głosują indywidualnie, również na trzech rozgrywających. Jak wyjaśniło źródło, gracze, którzy chcą poprzeć swojego rozgrywającego, będą głosować na niego i innych niejasnych kandydatów, a nie na innych realnych pretendentów.

Na przykład gracze Dolphins, którzy chcieli zwiększyć Toa Tagovailoa W składzie Pro Bowl mogliby zagłosować na Huntleya jako jednego z pozostałych rozgrywających, zamiast głosować na prawdziwego konkurenta Tua.

„Wystarczy grupa defensywnych graczy z innych drużyn, którzy głosują na Huntleya, aby pomógł ich rozgrywającemu” — zauważyło źródło.

Niezależnie od tego iz całym szacunkiem dla Huntleya, wynik pokazuje farsę całego procesu. Huntley grał dopiero w grudniu. Wystąpił w trzech meczach. Nie ma to nic wspólnego z byciem 4. czy 14. zastępcą.

I, jak wyjaśniono wcześniej, wszelkie wysiłki tych, którzy przekazują surowe informacje bez kontekstu lub kontroli, w celu płynnego rozwoju w celu zaprojektowania ogromnej wypłaty Huntleya, są nieuzasadnione aż do głupoty.

READ  Katie Moon i Nina Kennedy zgadzają się podzielić złotem w skoku o tyczce na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce