21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blue Jays przejmują Daultona Varsho od D-Backs dla Gabriela Moreno i Lourdes Gurriel Jr.

Blue Jays przejmują Daultona Varsho od D-Backs dla Gabriela Moreno i Lourdes Gurriel Jr.

Blue Jays zgadzają się na umowę z Diamondbacks, dzięki której pozyskają zawodnika z pola Daltona Farshawaraporty Jeffa Bassina z ESPN. Blue Jays wysyłają paczkę, która obejmuje złapanie potencjalnego klienta Gabriela Moreno do Arizony. Lourdes Gurriel Jr. Według doniesień, w ramach umowy pojedzie również do Arizony Bob Nightingale z USA Today. Johna Heymana z New York Post Poinformowałem wcześniej, że Jayowie byli bliscy lądowania w Varshaw. Od tego czasu Blue Jays ogłosili transakcję.

W przypadku Blue Jays zawsze starali się dodać element leworęczny do swojego praworęcznego składu wagi ciężkiej. Byli plotki skłonne zająć się nadwyżkami połowów, aby zająć się innymi obszarami z ich listy. Z Danny’ego Jansenai Alejandro Kirk i Moreno walczą o czas gry, wygląda na to, że wykorzystają jednego z nich do zawarcia umowy z drużyną w potrzebie. Tymczasem Diamondbacks dużo zremisowali interes handlowy To jest poza sezonem w trybie dla wielu graczy. Corbina Carrollai Alek Thomasi Jake’a McCarthy’ego Varshaw jest leworęczny i ma inne cechy, ale stworzył problem, który wielu spodziewało się usunąć poprzez wymianę. Biorąc pod uwagę te czynniki, oba zespoły były często tworzone dla spekulacyjnych partnerów biznesowych, co opłaciło się tą transakcją.

26-letni Varshaw znalazł się w pierwszej setce juniorów i zadebiutował w drużynie Diamondbacks w 2020 roku. Chociaż był starterem, jego naturalny atletyzm doprowadził go ostatnio do roli na boisku. To było wspomniany Pod koniec kampanii w 2022 roku Diamondbacks byli pod takim wrażeniem jego pracy na boisku, że planowali zatrzymać go tam w przyszłości. Był to dość rozsądny wniosek, aby zremisować, biorąc pod uwagę jego doskonałe wyniki w obronie na murawie. W tym roku na parkiecie zaoszczędził +19 punktów obrony, a także 18,8 bezwzględnej oceny strefowej i 17 punktów powyżej średniej. Wszyscy trzej z tych liczb byli czołowymi graczami MLB w tym roku, z remisem w DRS Michał A. Taylora.

READ  NCAA March Madness: Michigan znokautuje Kolorado

dodając, że Blue Jays w dużej mierze skupili się na blokowaniu biegów w tym sezonie Chrisa Bassetta na zmianę, Erica Swansona do ich obrony i specjalistów ds. obrony Kevina Kiermayera na zewnątrz. Teraz z Varsho kontynuują tę trajektorię blokowania biegów, dodając Zapolowego Roku 2022. Jednak Varsho to nie tylko bycie współtwórcą. W tym roku trafił 27 home runów i ukradł 16 baz. Zakończył sezon z serią trafień 0,235/0,302/0,443, co wystarczyło na wRC+106, co wskazuje, że był o 6% powyżej średniej ligi. Łącznie wkłady te wyniosły 4,6 zwycięstw powyżej wymiany w ciągu roku, oblicza FanGraphs.

Ten ruch i inne ruchy w tym sezonie spowodowały, że praworęczni Guuriel i Tuscar Hernandez zamienili się w lewo na Kiermayera i Varshawa. Gurriel i Hernandez są bardziej produktywni przy stole, ale obaj są ogólnie uważani za słabych obrońców, podczas gdy Kiermaier i Varsho są generalnie przeciwieństwem, chociaż Varsho zrobił ogromny krok naprzód w tym roku. Varshaw i Kiermeyer powinni wejść w zagraniczną mieszankę, która obejmuje także George’a Springa i Whita Merrifielda. Podczas gdy w zeszłorocznym zestawieniu Springer był najlepszą opcją defensywną, wraz z kilkoma kolegami z drużyny, teraz wydaje się być trzecim najlepszym obrońcą w mieszance Toronto.

Dla Diamondbacks są to jedne z najlepszych perspektyw w tym sporcie, niezależnie od pozycji, ale z pewnością jedna z najlepszych perspektyw w dziedzinie uderzania. Moreno, 23 lutego Uważany przez obu za potencjalnego gracza nr 3 bejsbolowa ameryka i fangrafy. Zadebiutował w MLB w 2022 roku i dobrze sobie radził w swoich pierwszych 73 występach na płycie, trafiając 0,319/0,356/0,377 dla wRC+ 113. Większość roku spędził w Triple-A, trafiając 0,315/. 386/.420 w wRC+ na poziomie 120. Chociaż w jego grze może brakować siły, wszystkie raporty wskazują, że jest doskonałym bocznym obrońcą z umiejętnościami puttowania. Świadczy o tym jego 16,9% wskaźnik uderzeń w Triple-A w tym roku i 11% średnia w jego debiucie w MLB.

READ  Bliźniacy Umieścili Maxa Keplera i Miguela Sano na liście kontuzjowanych na 10 dni

Klub wykorzystywał 28-letniego Carsona Kelly’ego jako głównego napastnika w ciągu ostatnich czterech sezonów, który okazał się niekonsekwentny w tym czasie. Zarówno jego sezony 2019, jak i 2021 były powyżej średniej, z dwucyfrowymi średnimi przebiegami u siebie i średnimi w chodzie, co dało WRC+ na poziomie 107 w pierwszym i 103 w drugim. Jednak sezony 2020 i 2022 były słabe, a spacery i moc spadały. Opublikował WRC+ 70 w 2020 i zaledwie 73 w 2022. W defensywie jest ogólnie uważany za przeciętnego, a DRS ocenił go na absolutne zero jak dotąd w swojej karierze.

Kelly ma jeszcze dwa lata kontroli sędziowskiej i prawdopodobnie ma teraz przyciągającą wzrok pracę, biorąc pod uwagę młodość Moreno i ograniczone doświadczenie. Moreno będzie również potrzebował trochę czasu, aby poznać personel zajmujący się pitchingiem w Arizonie. Ale ponieważ Moreno nadal się rozwija, Kelly prawdopodobnie będzie naciskać na czas i sam stanie się chipem handlowym, zanim trafi na otwarty rynek.

Nadchodzi więcej.