30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twitter zwalnia więcej pracowników w ósmej rundzie redukcji zatrudnienia od października: raport

Twitter zwalnia więcej pracowników w ósmej rundzie redukcji zatrudnienia od października: raport

Poinformowano, że firma Elona Muska na Twitterze zwolniła w sobotę dziesiątki pracowników w co najmniej ósmej rundzie redukcji etatów, odkąd Musk przejął sieć społecznościową pod koniec października.

napisano w raporcie w amerykańskiej publikacji technologicznej wczesną niedzielę, powołując się na osoby posiadające wiedzę z pierwszej ręki na temat materiału.

Twitter nie odpowiedział natychmiast na prośbę Reutera o komentarz.

Na początku listopada Twitter zwolnił około 3700 pracowników w ramach cięcia kosztów przez Muska, który przejął firmę za 44 miliardy dolarów.

Z informacji wynika, że ​​ostatnie redukcje zatrudnienia mają na celu zrekompensowanie spadku przychodów po przejęciu firmy przez Muska i dalsze zmniejszenie liczby pracowników, która skurczyła się o co najmniej 70% do około 2000.

Musk powiedział w listopadzie, że usługa odnotowuje „ogromny spadek przychodów”, ponieważ reklamodawcy ograniczyli wydatki w związku z obawami dotyczącymi moderacji treści.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie była edytowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego).

Polecane wideo dnia

W pierwszej ankiecie kandydatki są w Nagaland

READ  Berkshire Hathaway (BRK.A) Zyski za pierwszy kwartał 2023 r