1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trevor Noah opuszcza The Daily Show

Trevor Noah opuszcza The Daily ShowCNN

Gospodarz Daily Show, Trevor Noah, ogłosił, że odejdzie od biurka kotwicy.

W oświadczeniu wideo opublikowanym w czwartek na Twitterze Noah powiedział, że po siedmiu latach prowadzenia satyrycznego programu informacyjnego Comedy Central „jego czas dobiegł końca”.

„To było absolutnie niesamowite. To było coś, czego nigdy się nie spodziewałem” – powiedział Noah o swoim doświadczeniu w prowadzeniu programu. „Ciągle myślałem o wszystkim, przez co przeszliśmy. Prezydentura Trumpa, pandemia, tylko podróż, jeszcze więcej pandemii i zdaję sobie sprawę, że po siedmiu latach mój czas się skończył.

Noah, zawodowy komik z RPA, był stosunkowo nowicjuszem wśród amerykańskiej publiczności, kiedy został wybrany na gospodarza „The Daily Show” po podpisaniu kontraktu z Jonem Stewartem w 2015 roku.

Noe powiedział: „Chcę podziękować tobie i tobie, który to widział”. „Nigdy nie marzyłem, że tu będę. Czuję się jak „Charlie i fabryka czekolady”. Przyjechałem tutaj w trasę, aby zobaczyć, jak wyglądał poprzedni program, a potem, jak wiesz, dostałem klucze”.

Noah zasugerował, że jego decyzja o opuszczeniu serialu była zakorzeniona w jego pragnieniu powrotu do bardziej stand-upowej akcji.

„Spędziłem dwa lata w moim mieszkaniu, a nie w drodze, a kiedy tam wróciłem, zdałem sobie sprawę, że jest jeszcze jedna część mojego życia, którą chcę dalej odkrywać. Tęsknię za nauką innych języków” – powiedział Noah.

Wyraził wdzięczność swoim widzom, obsadzie „The Daily Show” i Comedy Central, „którzy wierzyli w tego przypadkowego komika, którego nikt po tej stronie świata nie znał”.

„Uwielbiałem prowadzenie tego programu, było to jedno z moich największych wyzwań i największa przyjemność” – powiedział Noah. „Uwielbiałem próbować znaleźć sposób na rozśmieszenie ludzi, nawet gdy historie są szczególnie wspaniałe, nawet w najgorsze dni. Śmialiśmy się razem, płakaliśmy razem.”

Nie podzielił się datą swojego ostatniego występu, ale powiedział, że będzie w pobliżu przez jakiś czas.

READ  Chris Rock spotyka się z kontrowersyjnym komikiem Louisem CK w psim parku

– Nie martw się, nie znikam – powiedział Noah. „Jeśli będę ci winien pieniądze, będę ci nadal płacić”.