21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trent Bray został głównym trenerem piłki nożnej w stanie Oregon

Trent Bray został głównym trenerem piłki nożnej w stanie Oregon

Promocja: Dołącz do BeaversEdge.com i zyskaj 30 dni za darmo!

Niecały tydzień po tym, jak były trener stanu Oregon Jonathana Smitha Wyjazd do stanu Michigan wywołał falę szoku w społeczności Beaver. Stan Oregon ma kolejnego głównego trenera Trenta Braya Źródła podają BeaversEdge.

Koordynator defensywy Smitha pracuje w OSU od połowy sezonu 2021, a ponieważ pracuje w zespole Smitha od jego przybycia w 2018 r., zatrudnienie Braya zapewnia stabilność i znajomość programu, który desperacko potrzebuje obu tych elementów. Podąża także śladami byłego pracownika, będąc absolwentem Ohio State University…

Beavers dokonali niezwykłej zmiany w defensywie, gdy Bray otrzymał klucze do obrony. Po raz pierwszy został mianowany na to stanowisko po zwolnieniu DC Tima Tipisara na trzy mecze przed końcem meczu, zanim otrzymał to stanowisko na stałe przed meczem w kręgle.

Podczas kolejnych dwóch sezonów Braya na stanowisku koordynatora obrony, Beavers osiągnęli ogólny bilans 20-9 i mieli prawdopodobnie najlepszą obronę na konferencji w 2022 r. oraz piątą obronę w pierwszej piątce w Pac-12 w tym sezonie.

Podczas kampanii w 2022 r. obrona Braya zajęła pierwsze miejsce w Pac-12 pod względem obrony totalnej, obrony punktowej, obrony w pośpiechu, obrony efektywności podań i obrony w czerwonej strefie (nr 1 w kraju) oraz czwarte pod względem obrony po trzeciej próbie w 2022 r. .

Przed powrotem do Oregonu ze Smithem w 2018 r. Bray współpracował z byłym głównym trenerem stanu Oregon Mikiem Rileyem w sztabie Nebraski w latach 2015–17. Wcześniej w latach 2012–2014 pracował z Rileyem na Ohio State University jako trener GA i LB.

Bray spędził także czas z Dennisem Ericksonem i jego ojcem, Craigiem Brayem, w sztabie defensywnym stanu Arizona w latach 2010–2011.

Podczas swojej wybitnej kariery w drużynie Beavers (2002–2005) rozpoczął karierę 34 razy z rzędu, zanotował 337 odbiorów, był dwukrotnym zdobywcą nagrody Pac-10 i został MVP Insight Bowl w 2004 r.

READ  FIFA: FIFA zawiesza Indyjski Związek Piłki Nożnej za „nadmierny wpływ stron trzecich”, co prowadzi do odebrania tego kraju w Mistrzostwach Świata FIFA U-17 Kobiet.

Corvallis, Ruda. Trenta Brayajeden z najwybitniejszych defensorów w historii stanu Oregon, został mianowany następnym głównym trenerem drużyny Beavers, a wiceprezes i dyrektor lekkoatletyczny Scott Barnes ogłosił we wtorek.

„Jestem podekscytowany możliwością ogłoszenia Trenta na naszego kolejnego głównego trenera” – powiedział Barnes. „Po rozmowie z kilkoma zakwalifikowanymi kandydatami zdaliśmy sobie sprawę, że nasz najlepszy wybór, Trent, był już ostoją Valley Football Center i Reiser Stadium. Od dawna jest częścią Beaver Nation i miłość do tego miejsca jest ogromna autentyczne Relacje i zaufanie, jakie zbudował z naszymi uczniami-sportowcami „Jego energia i determinacja jako głównego trenera będą katalizatorem dalszego sukcesu programu”.

Bray awansuje na stanowisko 32. głównego trenera stanu Oregon po dwóch i pół sezonach na stanowisku koordynatora obrony drużyny Beavers, podczas których przekształcił obronę programu w jedną z najlepszych drużyn w kraju. Sezon 2024 będzie jego dziesiątym w roli głównego trenera stanu Oregon. Przyjechał do Corvallis na trzy lata w latach 2012–2014, a następnie wrócił w 2018 r.

„Chciałbym podziękować Scottowi Barnesowi i Prezydentowi Jayathi Murthy’emu za tę możliwość” – powiedział Bray. „Od dawna jestem częścią stanu Oregon, zarówno jako trener, jak i student-sportowiec, i wiem, jak wyjątkowy jest Beaver Nation. Jestem podekscytowany możliwością przewodzenia wyjątkowej grupie chłopaków, której nasi fani mogą być dumnym z.”

Nominacja Braya jest uzależniona od zakończenia wszystkich procesów rekrutacyjnych na uczelnię.

Bray, nominowany do nagrody Broyles Award 2022 dla najlepszego asystenta trenera w kraju, rozpoczyna swój szósty sezon podczas drugiej kariery w drużynie Beavers. Wrócił do stanu Oregon w 2018 roku jako trener linebackerów, a w listopadzie 2021 roku został awansowany na koordynatora obrony. Obrona OSU natychmiast stała się jedną z najlepszych jednostek w Pac-12 pod jego okiem. Stan Oregon w 2022 r. tracił o sześć punktów mniej na mecz niż w 2021 r., jednocześnie pozwalając na zmniejszenie liczby jardów w biegu o 55 jardów. The Beavers opublikowali także rozstania z najlepszymi 71 przejściami Pac-12. Dodatkowo stan Oregon prowadził konferencję w obronie czerwonej strefy, dopuszczając jednocześnie najmniejszą liczbę zagrań na odległość 10 lub więcej jardów.

READ  Deion Sanders w Kolorado pokonuje stan Oregon

Obrona drużyny Beavers w roku 2023 była solidna, pozwalając na 340 jardów i 21,3 punktu na mecz, co plasuje oba wyniki w czołówce Pac-12. Beavers tracą 104 jardy na mecz, co daje dobre 15. miejsce w kraju, a obrona zespołu traci niecałe 3 punkty na mecz do czołowej 20. Stan Oregon zajmuje drugie miejsce w Pac-12 pod względem łącznej liczby worków (36), trzecie pod względem wślizgów z powodu przegranej (72) i przechwytów (12) oraz czwarte pod względem najmniejszej liczby zagrań przeciwnika na 10 lub więcej jardów.

Bray and the Beavers mają wystąpić w swoim trzecim meczu z rzędu w przyszłym miesiącu. Dla Braya, który jako zawodnik rozegrał trzy mecze, będzie to jedenasty mecz w historii. Będzie to jego ósmy występ w roli trenera kolegiaty.

Bray trenował dwóch zawodników All-American podczas swojej drugiej kariery w OSU – Avery Roberts w 2021 r. i Hamilcar Rashid Jr. w 2019 r. Rashid Jr. ustanowił rekord Oregonu w jednym sezonie, zdobywając 14 worków i 22,5 wślizgów za straty podczas swojego sezonu ogólnoamerykańskiego . . W międzyczasie Roberts prowadził Pac-12 w odbiorach w kolejnych sezonach (128 w 2021 r., 69 w 2020 r.), zajmując siódme miejsce w kraju w 2021 r.

Jack Colletto, który po przybyciu do OSU jako rozgrywający został przekształcony w linebackera, został zdobywcą nagrody Hornung Award 2022 w kategorii najbardziej wszechstronny zawodnik futbolu uniwersyteckiego. Tymczasem ośmiu biegaczy zostało uznanych za wykonawców All-Pac-12 w ciągu jego sześciu sezonów, a 15 graczy defensywnych zyskało uznanie konferencji, odkąd Bray został mianowany koordynatorem obrony.

Nominacja Broylesa w roku 2022 była drugą nominacją dla Braya, pochodzącego z Pullman w stanie Waszyngton. Został nominowany w 2016 roku, podczas swojego drugiego roku w Nebrasce jako trener linebackerów zespołu. Pracując w drużynie Cornhuskers, Bray pomógł Nebrasce zdobyć 9. miejsce w kraju, zdobywając w 2015 roku zaledwie 109 jardów na mecz.

READ  Trener Tua Tagovailoa daje ostateczną odpowiedź na temat przyszłości QB po strachu przed wstrząsem mózgu

Bray po raz pierwszy pracował w sztabie trenerskim drużyny Oregon w latach 2012–2014. Rozpoczął karierę jako asystent absolwenta, a w 2013 r. został trenerem biegaczy. sztab, który zapewnił OSU drugie miejsce na konferencji pod względem punktacji w obronie i trzecie w pośpiechu w obronie w 2012 roku.

Rozpoczął karierę trenerską na uczelni w latach 2009-2011 w Arizona State. Bray był asystentem absolwenta drużyny Sun Devils w 2009 r., a następnie prowadził zawodników zespołu w 2010 i 2011 r. ASU zajęło pierwsze miejsce na konferencji w szybkiej obronie w 2010 r., a trzecie w obronie w czerwonej strefie. Podczas swojej kadencji w Tempe trenował byłego ośmioletniego weterana NFL Vontaze Burfict.

Bray grał w drużynie Beavers w latach 2002–2005, rozpoczynając w swojej karierze 34 mecze z rzędu. Z 337 odbiorami zajął szóste miejsce w swojej karierze i w 2005 roku znalazł się w pierwszym składzie Pac-12. W 2004 roku zaliczył 122 odbiory i został wybrany do drugiej drużyny podczas wszystkich konferencji. Był także MVP Insight Bowl 2004 po zarejestrowaniu 10 odbiorów.

Bray jest absolwentem stanu Oregon, który ukończył w 2007 roku i uzyskał dyplom z socjologii.

Historia coachingu Trenta Braya

Listopad 2021-obecnie: stan Oregon – koordynator obrony/liniowi obrońcy

2018–21: Stan Oregon – obrońcy

2015–17: Nebraska – obrońcy

2012-14: Stan Oregon – asystent absolwenta i środkowy obrońca

2009-11: Stan Arizona – asystent absolwenta i środkowy obrońca