20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trener Karmazynowych i Fioletowych Pokemonów usuwa 7-gwiazdkowego Hisuiana Typhlosion za pomocą Magikarp

Trener Karmazynowych i Fioletowych Pokemonów usuwa 7-gwiazdkowego Hisuiana Typhlosion za pomocą Magikarp

opublikowany: 2023-11-04T19:47:53

Zaktualizowano: 2023-11-04T19:48:03

Trener Pokemon Scarlet i Violet po raz kolejny użył Magikarp, aby jednym trafieniem trafić 7-gwiazdkowy cel Tera Raid, tym razem jest to Hisuian Typhlosion.

Pokemon Scarlet & Violet jest gospodarzem kolejnego 7-gwiazdkowego wydarzenia Tera Raid, w którym biorą udział Pokemony startowe z poprzednich gier. Tym razem trenerzy mogą zmierzyć się z Hisuianem Typhlosionem z Pokemon Legends: Arceus.

Podobnie jak poprzednie Najazdy Siedmiu Gwiazd, Hisuian Typhlosion nie jest żartem. Nie powstrzymuje to jednak niektórych sprytnych trenerów od pokonania potężnego typu Ognia/Ducha za pomocą świetnych strategii.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zostało to podkreślone przez jednego Trenera, któremu udało się pokonać Hisuiana Typhlosiona jednym uderzeniem, używając najsłabszego Pokemona z Generacji 1: Magikarp.

Trenerzy Pokemonów, Scarlet i Violet, zdobywają OHKO za pomocą Magikarp

A Poczta Na Pokemonach Scarlet i Purple com.subreddit Od użytkownika o imieniu Nommable123, który pokazał klasę, której użyli do pokonania Hisuian Typhlosion.

Wraz z Magikarpem niosącym Oddział Selekcyjny ze Zdolnością Wstrząsania, pozostali trenerzy w drużynie używali Kommo-o niosącego Liechi Berry z Kuloodpornością, Annihilape z Szerokim Przysłoną i Medicham niosącego Kasiba Berry z Czystą Siłą.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Na początek użyj ekranu świetlnego Medicham, aby utrzymać drużynę przy życiu. Następnie użyj Kommo-o Rzut na Magikarpie, aby aktywować Rattled, aby zwiększyć jego prędkość i atak o jeden poziom. Następnie Kommo-o przygotował taniec deszczu.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Dzięki efektowi Tańca Najazdu Annihilape następnie dwukrotnie używa Swaggera na Magikarpie, aby podnieść swój atak, a następnie Screechu na Magikarpie i Typhlosionie. Wrzask obniży obronę Twojego Magikarpa na tyle, że Fałszywe Machnięcie doprowadzi go do stanu krytycznego.

Następnie Magikarp użył pieśni obronnej, a następnie dwóch pieśni uzdrawiających, aby przetrwać i wyleczyć swoje zamieszanie.

Na koniec Medicham użył Pomocnej Dłoni i Zmiany Umiejętności na Magikarpie, aby dać mu czystą moc, a następnie użył ataku Wiwatowania. Następnie dwukrotnie użyj Kommo-o Screech na Typhlosionie, aby obniżyć jego obronę, a następnie False Swipe na Magikarpie.

Po zakończeniu wszystkich przygotowań użyj Magikarp Cebaka, aby znokautować 7-gwiazdkowego Hisuian Typhlosion jednym uderzeniem.

Teraz, gdy ten boss pokonał zarówno Hisuiana Decidueye, jak i Typhlosiona za pomocą Magikarpa, pozostało tylko Hisuian Samurott i Legends: Wszyscy starterzy Arceusa zostaną pokonani przez flądrującą rybę Gen 1.

Artykuł kontynuowany po reklamie