30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Travelxp 4K HLG HDR wystartował w Polsce

Travelxp ogłosił swoją najnowszą ekspansję w Polsce. Widzowie w Polsce mogą oglądać premium treści podróżnicze i lifestylowe na platformach Polsat Box i Netia oraz w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Znany ze swojej świeżości i oryginalności TravelXB wymyślił wiele interesujących programów nawet podczas blokady Covid. Dzięki popularnym programom, takim jak The Gypsies i The Savvy Nomad, kanał nadąża za zmieniającym się charakterem podróży. Doprowadziło to do partnerstwa z platformami nadawczymi w regionach Ameryki Północnej i Południowej, Afryki, Południowego Pacyfiku i Europy. Nawiązał współpracę z europejską firmą zajmującą się płatną telewizją Bolsat Plus Group, aby rozszerzyć zasięg kanału w Europie.

Sumanth Pal, dyrektor zarządzający TravelXp na Europę, powiedział: „Rok 2022 był wspaniałym rokiem dla TravelXp od czasu blokady i kończy się wysokim wynikiem dzięki ważnemu partnerstwu. Wprowadzenie najwyższej jakości treści HDR Travelxp 4K w HLG HDR, 10-bitowej przestrzeni kolorów REC 2100 i 50 klatkach na największej platformie cyfrowej w Polsce, po silnej obecności w ponad 20 krajach, było tylko piórkiem na głowie. Europa.”

Dzięki ponad 1000 godzinom treści premium dotyczących podróży i stylu życia, Travelxp jest dystrybuowany w ponad 100 krajach. Jest największym producentem treści podróżniczych i światowym liderem innowacji w technologii 4K HDR. Dzięki zróżnicowanej ofercie programowej wszystkie programy Travelxp to autorskie produkcje własne, nakręcone w ponad 60 krajach, z udziałem wielokulturowych gospodarzy z całego świata. W 2021 roku kanał uruchomił własną aplikację OTT, która jest obecnie dostępna w Indiach i oferuje największą bibliotekę treści HD w ruchu. Oprócz treści związanych z podróżami oferuje również usługi rezerwacji na swojej stronie.

READ  Portland Design do współpracy z konsorcjum Foster+Partners przy węźle transportowym Central Port Kommunikaszyn w Polsce