19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trasa NFL-USO odbywa się w Polsce

Trasa NFL-USO odbywa się w Polsce

NFL Gracze Trey McBride i DeeJay Dallas odwiedzili amerykańskich żołnierzy w Polsce w ramach inicjatywy serwisowej NFL.

Nowy Jork – kwiecień 10, 2024 — Zespół Arizona Cardinals ostro kończy Trey McBride i DJ Dallas uczestniczyli w tournée National Football League – United Service Organisations (USO) w dniach 2–5 kwietnia, aby odwiedzić żołnierzy amerykańskich w sześciu bazach wojskowych w Polsce.

Co roku w ramach NFL Pozdrawiam za wysiłek obsługi, Liga współpracuje z USO, aby łączyć wybranych graczy NFL z członkami amerykańskiej służby i ich rodzinami w bazach wojskowych na całym świecie.

Podczas tegorocznej wycieczki Trey McBride i DeeJay Dallas rozmawiali z członkami służby, aby dowiedzieć się o ich roli w wojsku, a także otrzymali od przywódców wyższego szczebla informacje na temat misji na temat ich pracy w Polsce. Obserwowali także pokazy sprzętu wojskowego, wzięli udział w wojskowym teście sprawności bojowej i dołączyli do turnieju gier Madden z członkami służby – a wszystko to podczas spotkań, powitań i dzielenia się jedzeniem z członkami służby. Gracze mieli niepowtarzalną okazję poznać żołnierzy Gwardii Narodowej Arizony, którzy są zagorzałymi fanami drużyny Arizona Cardinals.

„Po raz kolejny nawiązaliśmy współpracę z USO podczas kolejnej znaczącej podróży, aby odwiedzić i uhonorować żołnierzy naszego kraju na pierwszej linii frontu w Polsce” – powiedziała Anna Isaacson, starsza wiceprezes NFL ds. odpowiedzialności społecznej. „NFL wspiera wojsko przez cały rok poprzez naszą inicjatywę Salute to Service i jesteśmy dumni, że możemy umożliwić graczom spotkanie się z żołnierzami i podziękować im za niesamowite poświęcenia, jakie ponoszą, aby chronić naszą wolność”.

Od prawie 60 lat ligi NFL i USO współpracują, aby sprowadzać graczy NFL do baz wojskowych na całym świecie, aby nawiązali kontakt ze społecznością wojskową swojego kraju i uhonorowali ją. W 1966 roku liga NFL po raz pierwszy powiązała się z USO i była pierwszą organizacją sportową, która wysłała zawodników na zagraniczne tournée w celu spotkania się z członkami służby oraz odwiedzenia personelu wojskowego stacjonującego w Wietnamie i okolicach. Od tego czasu ponad 250 graczy, trenerów i dyrektorów NFL, w tym legendy Terry Bradshaw, Drew Brees, Larry Fitzgerald i Jason Witten, odwiedziło prawie 30 krajów w ramach tournée NFL-USO, w którym wzięło udział ponad 100 000 amerykańskich żołnierzy.

READ  Kawior towarowy: Jak wygląda branża przewozowa w Polsce

„Wszyscy w USO jesteśmy niezwykle wdzięczni za trwające od kilkudziesięciu lat partnerstwo z ligą NFL, które pozwala nam zapewniać futbol i nie tylko ludziom, którym służymy i których chronimy na całym świecie” – powiedział dyrektor wykonawczy USO Christopher Plumb. Oficer. „To zawsze ekscytująca okazja, aby zabrać graczy NFL do zagranicznych lokalizacji, gdzie członkowie służby i ich rodziny są daleko od domu. Dzięki partnerom takim jak NFL nasza praca w ramach USO jest możliwa.

Przez cały rok liga NFL współpracuje z USO, aby wyrazić wdzięczność i podziękowania siłom zbrojnym naszego kraju. Promując grę w piłkę nożną, liga NFL i USO łączą siły, aby zapewnić zażyłość i radość członkom służby, którzy są z dala od domu. Niedawno, dzięki inicjatywie ligi Salute to Service i partnerstwu z USO, liga NFL wsparła rozbudowę Centrum USO w bazie kosmicznej Pituffik na Grenlandii, zapewniając komfort i rekreację społeczności wojskowej za kołem podbiegunowym. Ponadto liga NFL nawiązała niedawno współpracę z USO przy koordynowaniu imprez związanych z oglądaniem Super Bowl LVIII w ośrodkach USO na całym świecie. Więcej informacji na temat USO można znaleźć na stronie uso.org.