20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tottenham Hotspur i liga NFL ogłosiły rozszerzenie partnerstwa w sezonie 2029–2030.

Tottenham Hotspur i liga NFL ogłosiły rozszerzenie partnerstwa w sezonie 2029–2030.

Tottenham Hotspur i National Football League (NFL) ogłosiły dziś rozszerzenie swojego partnerstwa na sezon NFL 2029–2030. W ramach umowy stadion Tottenham Hotspur otrzyma oficjalny status stadionu rozgrywek NFL w Wielkiej Brytanii.

Zgodnie z warunkami rozszerzonego partnerstwa co najmniej dwa mecze NFL w sezonie zasadniczym będą nadal rozgrywane na wielofunkcyjnym stadionie Global Stadium – jedynym stadionie zaprojektowanym specjalnie na potrzeby meczów NFL poza Stanami Zjednoczonymi, posiadającym wydzielone obiekty. Udogodnienia obejmujące własną powierzchnię do gry, szatnie i pomieszczenia multimedialne.

To pierwsze w swoim rodzaju partnerstwo zapewniło już serię niezapomnianych meczów przed całkowicie wyprzedaną publicznością w Tottenham, na którym 12 z 32 drużyn ligi mogło już wystąpić na stadionie. Zaplanowano tam rozegranie dwóch meczów podczas październikowych Igrzysk NFL London Games 2023.

„Nasza współpraca z ligą NFL stanowi integralną część naszej szerszej wizji stadionu oraz zapewnienia obiektu sportowego i rozrywkowego w Londynie. Tworzenie dodatkowych stałych źródeł przychodów w celu ponownego inwestowania w naszą działalność piłkarską jest kluczową częścią modelu finansowego klubu.” powiedział. Daniel Levy, prezes Tottenhamu Hotspur. „Dni meczów NFL na naszym stadionie to wyjątkowe okazje, ponieważ możemy zobaczyć, jak kibice z całego świata zjeżdżają do Tottenhamu, wnosząc tyle życia do autostrady i wspierając naszą lokalną gospodarkę. Ponieważ NFL stale powiększa swoją bazę fanów w całej Europie, jesteśmy niezwykle jesteśmy dumni z posiadania oficjalnego statusu stadionu NFL w Wielkiej Brytanii i nie możemy się doczekać emocji, jakie dni meczów wniosą do Tottenhamu przez wiele lat.

Komisarz NFL Roger powiedział: „Jesteśmy podekscytowani możliwością przedłużenia naszej współpracy z Tottenham Hotspur na sezon 2029–2030 i nie możemy się doczekać organizacji przyszłych meczów NFL na światowej klasy stadionie Tottenham Hotspur, będącym oficjalnym stadionem NFL w Wielkiej Brytanii. ” Gödel. „Rozwój gry na skalę globalną jest kluczowym priorytetem strategicznym ligi. Nasze zaangażowanie na stadionie Tottenham Hotspur pozwoli nam w dalszym ciągu zapewniać fanom w Londynie niezwykłe doświadczenia NFL, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ społeczny i gospodarczy na lokalną społeczność”.

READ  Seahawks podnoszą poziom Seana Manniona i wskazują na status Geno Smitha w porównaniu z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Burmistrz Londynu Sadiq Khan powiedział: „Londyn jest światową stolicą sportu, a rozszerzenie partnerstwa pomiędzy Tottenhamem Hotspur a ligą NFL to fantastyczna wiadomość dla Tottenhamu i naszego miasta. Stadion Tottenham Hotspur szybko staje się latarnią morską światowej klasy piłki nożnej. ” „I rozrywka, która co roku pobudza lokalną gospodarkę Londynu o ponad 300 milionów funtów. A dzięki większej liczbie meczów NFL rozgrywanych na stadionie fani sportu na całym świecie będą mogli cieszyć się jeszcze więcej z tego, co ma do zaoferowania nasza wspaniała stolica”.

Niezapomniane wydarzenia obejmowały występy na żywo w przerwie meczu największych gwiazd muzyki, fajerwerki, wiadukt wojskowy, a nawet wykonanie amerykańskiego hymnu narodowego na dachu stadionu.

Wiele atrakcji, z których korzystają kibice na stadionie i wokół niego w dni meczowe, zapewniają lokalni mieszkańcy, ponieważ liga NFL przyjęła społeczność Spurs. Jest to przykład korzyści dla szerszej społeczności płynących z rozbudowy stadionu, który do tej pory stworzył ponad 4000 miejsc pracy dla miejscowej ludności.

Organizując najważniejsze wydarzenia, takie jak NFL, boks, rugby i koncerty, a także mecze piłkarskie Premier League oraz dodatkowe atrakcje dla zwiedzających, stadion Tottenham Hotspur stał się nowym londyńskim miejscem sportu i rozrywki, stymulując lokalną gospodarkę o około 344 miliony funtów rocznie. . Stadion znajduje się na liście 10 obiektów, w których Wielka Brytania i Irlandia będą wspólnie ubiegać się o organizację Euro 2028.

Nowa publiczność, którą liga NFL sprowadziła do Spurs w dni meczowe, zapewniła ogromną liczbę odwiedzin lokalnym niezależnym firmom wzdłuż autostrady międzystanowej.​

Stadion Tottenham Hotspur był także gospodarzem dodatkowych wydarzeń NFL, w tym:

  • We współpracy z Tottenhamem Hotspur i Nike zorganizowano wydarzenie społeczne Fundacji NFL w Wielkiej Brytanii, które daje miejscowej młodzieży możliwość wzięcia udziału w zajęciach związanych z piłką nożną i NFL pod okiem doświadczonych trenerów.
  • Zespół Miami Dolphins wybrany w szóstej rundzie Draftu do NFL 2023 na żywo ze stadionu Tottenham Hotspur, gdzie przedstawiciele ekipy programu telewizyjnego „Ted Lasso” ogłosili swój wybór.
  • NFL Academy Combine, gdzie młodzi gracze z całej Wielkiej Brytanii zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie, mając ambicje dołączenia do programu NFL Academy. Akademia zapewnia utalentowanym studentom ścieżki do zatrudnienia, edukacji i stypendiów w futbolu uniwersyteckim NCAA w Stanach Zjednoczonych.
  • NFL International Combine, gdzie utalentowani gracze z kilkunastu krajów są identyfikowani w ramach programu NFL International Player Pathway.
READ  NBC podaje, że Indy 500 miało 5,3 miliona widzów

W ramach rozszerzonego partnerstwa zostaną opracowane dalsze plany wspólnych programów wspólnotowych.