20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Micah Parsons z Cowboys chwali Drake’a Jacksona z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Micah Parsons z Cowboys chwali Drake’a Jacksona z 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA – Koniec w obronie Drake Jackson zanotował trzy worki w pierwszym tygodniu zwycięstwa 49ers nad Pittsburgh Steelers.

Występ otworzył oczy gwiazdy Dallas Cowboys, Micaha Parsonsa, który w swoim podcaście powiedział kilka chwytliwych słów na temat Jacksona.

„To było świetne” – powiedział Jackson w środę. „Podziękuj za to Micahowi Parsonsowi, stary. To naprawdę dobry hołd, zwłaszcza ze strony jednego z najbardziej płodnych zawodników podających w lidze”.

Jackson powiedział, że tak naprawdę nie znał Parsonsa, więc pochwała go zaskoczyła.

„Tak, stało się to, ponieważ (on) jest gościem z innej drużyny i po prostu fajnie było zobaczyć, że im zależy na lidze, było naprawdę fajnie” – powiedział Jackson.

W swoim podcaście „The Edge with Micah Parsons” zdobywca drugiego miejsca w kategorii defensywny zawodnik roku NFL w 2022 r. podkreślił Jacksona po zwycięstwie drużyny 49ers 30-7 w Pittsburghu.

„Facet, o którym nikt nie mówi. Drake Jackson” – powiedział Parsons. „Miał trzy worki. Dlaczego nikt nie mówi o Drake’u Jacksonie?

„Więc nie pozwólcie tym chłopakom wystawiać się na słońce, ponieważ (Jackson) jest otoczony przez takich facetów jak Nick Bosa i Fred Warner, a chłopaki to uwielbiają, ponieważ mają tak wspaniały zespół. Myślę, że to facet .” – Będę musiał tego poszukać.

Jeśli mecz otwierający sezon zasadniczy będzie jakąś wskazówką, cała liga NFL będzie musiała uważać na Jacksona.

A zaczęło się od pierwszego snapu Jacksona w meczu, kiedy wszedł w trzeciej i piątej akcji, zastępując rozpoczynającego defensywnego Clelina Ferrella. Zawodowiec z drugiego roku rzucił do rozgrywającego z Pittsburgha, Kenny’ego Picketta, po stracie 10 jardów.

„Pierwsza trzecia część meczu przegrana, to szaleństwo” – powiedział Jackson. „Ale staramy się to robić za każdym razem. Fakt, że zdarzyło się to za pierwszym razem, ustawia wszystko, co nastąpi później. „

READ  James Wiseman z Warriors zmierza do G League na dłuższą metę

Potem nastąpiły dwa kolejne worki, co równało się łącznemu sezonowi Jacksona, który wystąpił w 15 meczach podczas jego debiutanckiego roku.

POWIĄZANE: Bosa zazdrosny o występ Jacksona po trzech workach

Czy to może być oznaką nadchodzących wydarzeń dla Jacksona? Jackson spędził cały pozasezonowy trening w obiekcie 49ers, aby przybrać na wadze i zbudować siłę na trudy sezonu NFL.

„Mam nadzieję, że to widać” – powiedział Jackson. „Robię, co mogę. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wydarzeń”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk