21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tłumacz Prolific Square Enix, Koji Fox, pracuje teraz nad Final Fantasy XVI

Tłumacz Prolific Square Enix, Koji Fox, pracuje teraz nad Final Fantasy XVI

Podczas pokazu „List od producenta na żywo” nadchodzącego programu Aktualizacja 6.1 do Final Fantasy XIVByła sekcja pytań i odpowiedzi z producentem/reżyserem Naoki Yoshidą, producentem globalnej społeczności Toshio Morushi i członkinią English Localization Catherine Kuinar. Podczas tego klipu zespół ujawnił, że były tłumacz języka angielskiego Cooji Fox przeniósł się z XIV i obecnie pracuje nad Final Fantasy XVI.

Jeden z najbardziej płodnych amerykańskich tłumaczy Square Enix, Michael Christopher Koji Fox, współpracuje z firmą od początku XXI wieku. Praca Foxa nad napisami i napisami do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i jego dodatków została doceniona przez fanów. Jednak Fox nie odgrywał wiodącej roli w niektórych ostatnich rozszerzeniach, a Cwynar przejął prowadzenie po Shadowbringers.

Związane z: Aktualizacja graficzna Final Fantasy XIV poprawi modele postaci, oświetlenie i tekstury

Okazuje się, że powodem, dla którego Fox nie jest już głównym tłumaczem FF XIV, jest to, że Fox jest zbyt zajęty pracą nad FF XVI, ale Fox nadal jest w zespole tłumaczeń i lokalizacji FF XIV na stanowisku mentora i mentora.

Final Fantasy XVI to kolejny ważny tytuł z prestiżowej serii Final Fantasy, która po raz pierwszy została ogłoszona w 2020 roku. Od tego pierwszego ogłoszenia informacje dotyczące gry są minimalne. Yoshida obiecał, że więcej informacji o grze zostanie ujawnionych w 2021 roku, ale ten rok nadszedł i minął bez żadnych nowych informacji. Yoshida następnie przeprosił za brak nowości i obiecał nowe informacje na temat gry Wiosną 2022.

READ  Wszystkie notatki terenowe z dnia społeczności Pokémon Go: Starly Research Quests and Rewards