30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

TikToker użył chipsów tortilla do pomiaru skórki Micro Thong, Bralette

  • Kobieta udostępniła film ze swoim mikro braletem i stringami Skims na TikTok 22 stycznia.
  • Użyła restauracyjnych żetonów Trader Joe, aby pokazać wolumen, który stał się wirusowy na TikTok.
  • Wideo skłoniło również fanów do dzielenia się dowcipami w sekcji komentarzy.

Ku rozbawieniu internetu, kobieta użyła chipsów tortilla w stylu restauracyjnym Trader Joe, aby udowodnić rozmiar swojego mini stanika i stringów Skims.

Odzież i linia odzieży Kim Kardashian, Skims, wywołała falę na TikTok w zeszłą niedzielę, kiedy kobieta o imieniu Sarah, pod swoim kontem @Babisarita, film o niedawnym zakupie. Powiedziała Insiderowi, że „zaryzykowała” w Skims Fits Everybody mikro stringi I Biustonosz z mikro trójkątamiktóre łącznie kosztowały około 40 USD.

„Więc jeśli patrzysz na mini bikini SKIMS i zastanawiasz się nad rozmiarem, to są to świetne chipsy tortilla” – powiedziała Sarah. Do porównania dołączyła zdjęcie, na którym widać przód miseczek braletki i stringów pokrytych osobnymi foliami.

Recenzja SKIMS na TikTok autorstwa bbysarita

Zdjęcie braletki i mikro stringów Skims z konta TikTok @bbysarita.


@bbysarita/TIkTokSarah później eksperymentowała z kombinacją biustonosza i mikrostringów i podzieliła się swoimi przemyśleniami na Śledź wideo.

Przedstawiciele Skims nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.

Sarah zrobiła TikTok o swoim staniku i mikro stringach po tym, jak jej chłopak i chłopak nazwali ją zabawą w „bikini Dorito”

Sarah, 28-letnia inżynier oprogramowania, powiedziała Insiderowi, że postanowiła zaryzykować srebrny stanik i mikrostringi po tym, jak trafiły do ​​sprzedaży. Wcześniej kupiła dwukolorowy bralet na letni festiwal muzyczny, ale przymierzyła mini stringi, gdy tylko bielizna dotarła do jej domu po niedawnym zamówieniu.

„Śmiałam się tak bardzo z tego, jakie to było małe” – powiedziała Sarah. „Byłam zaskoczona, jak małe były ich spodnie, zwłaszcza gdy przymierzało się je na ubraniu. Wszystkie były ze sznurków”.

Pomysł, aby podzielić się porównaniem rozmiarów na TikTok, narodził się po tym, jak chłopak Sarah, Ryan, i ich wspólny przyjaciel, Sean, naśmiewali się z ich stanika i mikrostringów.

„Mój przyjaciel Ryan i nasz najlepszy przyjaciel Sean nazywali to bikini Dorito, kiedy po raz pierwszy założyłem koszulkę” – powiedziała Sarah. „Płakaliśmy ze śmiechu z rozmiaru majtek, a on wyciągnął chipsy tortilla z szafki i zrobił porównanie. Frytki były większe niż cały materiał na bikini”.

Sarah powiedziała, że ​​jej chłopak wysłał jej później zdjęcie, a ona najpierw opublikowała je na swoich Instagram Stories, zanim udostępniła je na TikTok. Film szybko stał się wirusowy w całej aplikacji, zdobywając ponad 7,9 miliona wyświetleń w niecały tydzień i prawie 5000 komentarzy od użytkowników TikTok – z których wielu kpiło z tej próby.

„(Otwiera paczkę Doritos) kręci oszustwo”, jeden komentarz zebrał 20 000 polubień w czytaniu.

„Grube 5-warstwowe burrito to co najmniej 5 chipsów tortilla”, inny komentarz dodał 67 000 polubień.

Nawet oficjalne konto TikTok Urban Decay odważyło się, pisząc: „Podaj swoje wnętrzności”.

Według Sarah, dowcipy i kombinacje dwuznaczników zwróciły jej uwagę, gdy film zaczął zyskiwać na popularności w Internecie.

„Byłam zaskoczona, gdy menedżer mediów społecznościowych Urban Decay Cosmetics zaczął żartować” – powiedziała Sarah. „Czekam, aby zobaczyć, czy Kim zareaguje”.

I chociaż większość komentarzy dotyczyła śmiechu, niektórzy użytkownicy TikTok zwrócili uwagę, że braletka byłaby idealna dla osób o mniejszych rozmiarach klatki piersiowej.

„Wreszcie stanik dla mnie” – napisała jedna osoba.

READ  Na scenie zaprezentowano referaty Olivii Wilde. Dla tych w terenie to żaden szok Olivia Wilde