24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Michelle Obama ostro atakuje CAA po tym, jak „Leave the World Behind” przejmuje kontrolę nad Netflixem

Michelle Obama ostro atakuje CAA po tym, jak „Leave the World Behind” przejmuje kontrolę nad Netflixem

W środę Century City było pełne gości byłej pierwszej damy Michelle Obamy, która przebywała w Los Angeles na spotkaniach w CAA.

Agencję energetyczną, która we wrześniu zawarła umowę dotyczącą nowego większościowego pakietu udziałów, reprezentuje firma produkcyjna Michelle i Baracka Obamów Higher Ground. Naoczni świadkowie powiedzieli, że Michelle Obama i jej zespół siedzieli przed generałami z wydziałów filmu i telewizji oraz innych wydziałów różnorodny.

To niezły moment dla Higher Ground na zwycięskie okrążenie. Jednostka ta była producentem serialu Netflix „Leave the World Behind”, dystopijnego thrillera Julii Roberts, który zdominował walec po jego upadku w piątek – i wywołał wiele dyskusji w mediach społecznościowych, w tym kilka wątpliwych komentarzy właściciela X/Twittera, Elona Muska.

Inne źródło dodało, że wśród uczestników spotkania z Michelle Obamą byli prezydent Higher Ground Vinny Malhotra, a także Joe Paulson i Tonya Davis. Pod koniec września sam były prezydent Barack Obama odwiedził CAA.

W ostatnich tygodniach była Pierwsza Dama aktywnie promowała na Higher Ground inne tytuły, w tym „American Symphony” i „Rustin” Player Awards. Niedawno uczestniczyłem w nowoorleańskiej premierze Debutu, opowiadającej o zdobywcy nagrody Grammy Jonie Batiste i jego życiowej partnerce, autorce Sulice Gawad.

w ostatnich dniach New York Timesa W tym artykule Obamowie omawiają kilka nadchodzących projektów, w tym filmową adaptację powieści Davida W. Plaita Frederick Douglass: Prorok wolności, napisanej przez Kempa Powersa i wyreżyserowanej przez Reginę King; Na podstawie thrillera kryminalnego SA Cosby’ego All the Sinners Bleed, we współpracy ze Stevenem Spielbergiem; oraz komedia romantyczna Lupity Nyong’o Fling na podstawie powieści J.F. Murraya.

READ  Ewen Macintosh, Keith w „Biurze”, umiera w wieku 50 lat – The Hollywood Reporter