22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Beyoncé świętuje 10. rocznicę wydania swojego niespodziewanego albumu

Beyoncé świętuje 10. rocznicę wydania swojego niespodziewanego albumu

On gra

To jest przypomnienie!

Beyoncé świętuje 10. rocznicę wydania swojego piątego albumu „Beyoncé” i przypomina fanom, dlaczego nazywają ją „Queen Bey”.

Wielokrotnie nagradzana piosenkarka zamieściła wideo na Instagramie wczesnym rankiem w środę, aby uczcić 10. rocznicę wydania swojego albumu zatytułowanego, który ukazał się 13 grudnia 2013 r. w iTunes.

W klipie Beyoncé prezentuje niektóre utwory z albumu i zabiera fanów w podróż wspomnieniami do szczególnego momentu, kiedy zaskoczyła fanów albumem we wczesnych godzinach porannych, bez żadnej wcześniejszej promocji ani zapowiedzi.

„Nie chcę, żeby ktokolwiek wysyłał wiadomość, kiedy ukaże się moja płyta” – powiedziała w nagraniu. „Chcę tylko, żeby to wyszło na jaw, kiedy będzie gotowe, ode mnie i dla moich fanów”.

Beyoncé wymieniła reakcje fanów i mediów na nieoczekiwane wydanie albumu, który zawierał wideo do każdej piosenki. To połączenie prawdopodobnie na zawsze zmieniło przemysł muzyczny.

W swoim przeboju z Nicki Minaj z 2014 roku „Feeling Myself” Beyoncé zaśpiewała: „Wiem, gdzie byłam, kiedy ukazał się ten cyfrowy numer. Zatrzymałam świat”.

Album wizualny zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard 200 i stał się do tego momentu najszybciej sprzedającym się albumem w historii iTunes. Podobno wygenerował ponad 1,2 miliona tweetów w ciągu 12 godzin i sprzedał się w ponad 828 773 egzemplarzach na całym świecie w ciągu pierwszych trzech dni.

„Nadal boję się przed wydaniem każdego albumu” – powiedziała Beyoncé w klipie na Instagramie. „Nieustannie poszukuję głębszego celu mojej sztuki… moich przemyśleń na temat życia, moich marzeń czy fantazji.”

READ  Jann Wenner: Zwróć uwagę na mężczyznę za kurtyną Opinie

Teledysk kończy się słowami Beyoncé: „Ten album to antyperfekcja. Wszystkiego najlepszego z okazji 10. rocznicy”.

I to jest kolejny powód, dla którego Beyoncé świętuje w tym roku po jej rekordowej trasie koncertowej Renaissance World Tour, a jej filmowa wersja wciąż wyświetlana jest w kinach.

Śledź Kashi McClay, korespondentkę Beyoncé Knowles-Carter z USA TODAY Network Instagrama, TIK Tok I X Jako @cachemcclay.