13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„The Post” próbował jadać w najlepszych restauracjach Nowego Jorku w przebraniu senatora Johna Fettermana — zobacz, jak poszło

„The Post” próbował jadać w najlepszych restauracjach Nowego Jorku w przebraniu senatora Johna Fettermana — zobacz, jak poszło

Aktualności

Ekskluzywny

Senatorowi Johnowi Fettermanowi wolno ubierać się jak niechluj w salach władzy, ale w najlepszych restauracjach Nowego Jorku nadal jest to kara śmierci.

Reporter Intrepid Post, John Levin, poznał tę trudną prawdę w tym tygodniu, kiedy przemierzał kulinarne zabytki Wielkiego Jabłka w charakterystycznej kurtce, spodniach dresowych i tenisówkach marki Fetterman i próbował dostać się do środka – tylko po to, by stawić czoła pogardzie i kpiniom ze strony maître d’s o większym zdrowym rozsądku niż Kongres.

„Nie pozwolono mu tu przebywać” – prychnął jeden z kelnerów w restauracji Daniela na Upper East Side, gdzie siedmiodaniowe menu degustacyjne kosztuje 275 dolarów.

Przyznała, że ​​nie wie, kim był Fetterman.

„Odrzucaliśmy gości ze względu na noszenie nieodpowiedniego ubrania, niezależnie od wykonywanego zawodu” – kontynuowała.

Kiedy przybył The Post, w słynnej restauracji Le Bernardin restaurator Julien podał pyszne, śmierdzące danie.

Reporter New York Post, John Levin, został bezceremonialnie zaprowadzony do drzwi Jean-Georgesa.
J.C. Rice

„Żadnych dresów” – powiedział bez ogródek, wpatrując się w „The Post” i odmawiając choćby kęsa z menu szefa kuchni Erica Riperta za 480 dolarów z kolacją i winami.

Jadalnia, nagrodzona trzema gwiazdkami Michelin, dostępna jest wyłącznie po rezerwacji, ale dostęp do nieformalnego salonu jest zazwyczaj zapewniony – ale nie, jeśli jesteś ubrany tak, jakbyś właśnie wrócił z zajęć pilates.

Nienazwany mężczyzna w Daniel zatrzymał The Post, gdy reporter John Levin próbował wejść.
J.C. Rice

Kurtki i spodnie zostały wypożyczone osobom znającym się na modzie Fettermana, powiedział Aldo Sohm, dyrektor ds. wina w Le Bernardin.

W uhonorowanym podwójną gwiazdką Michelin hotelu Jean-Georges niedaleko Columbus Circle co najmniej czterech strażników przed jadalnią zablokowało wejście do The Post, kończąc marzenie o rozkoszowaniu się popularnym menu degustacyjnym za 368 dolarów, składającym się z 10 dań, które obejmowało sałatkę z kawiorem oraz krab i talerz sałatek. Wędzony kabaczek.

READ  „Impreza w dół” Rozumiesz: obsługa gastronomiczna to nie impreza

„W pomieszczeniach nie pozwalamy na szorty” – stwierdziła jedna z osób, wielokrotnie podkreślając, że „nie da się” obejść zasad ubioru, który zabrania także noszenia dżinsów, tenisówek i bluz.

Reporter New York Post, John Levin, na krótko przed zwolnieniem z Le Bernardin.
Aristide Economopoulos
Senator John Fetterman uczynił nieodpowiedni ubiór swoim znakiem rozpoznawczym w Senacie.
Davida McGlynna

„Nie ma znaczenia, czy to Lady Gaga” – dodała kolejna.

Trzecia była tak zdumiona świętokradztwem, że nie była w stanie nawet dokończyć zdania.

„Nigdy wcześniej nikt nie przyszedł tak ubrany…”

Reporter New York Post, John Levin, stoi przygnębiony przed restauracją Daniel’s w Nowym Jorku.
J.C. Rice
Grupa wzburzonych pracowników recepcji zablokowała The Post przed wejściem do Jean-Georges.
J.C. Rice

Poczta On był Dozwolone jest korzystanie z łazienki.

Pracownicy The Grill — wyjątkowo eleganckiej restauracji zajmującej miejsce legendarnej restauracji Four Seasons w centrum miasta — nie tracili czasu, by odrzucić fałszywego Fettermana, który po jednym spojrzeniu mocno zamknął drzwi.

„Jeśli pójdziesz i kupisz parę dżinsów, wszystko będzie dobrze” – przechwalał się portier Don. „Traktujemy miliarderów tak samo jak milionerów”.

Lokal Grill w centrum miasta nie wpuścił „The Post” do holu. Jeden z menadżerów zaproponował zakup ubrań w pobliskim sklepie.
Aristide Economopoulos
„The Post” został również zwolniony z baru King Cole w hotelu St. Louis. hotelu Regis.
Aristide Economopoulos

To nie wszystkie złe wieści dla Fettermana.

„The Post” wszedł do Nobu i Gramercy Tavern nawet bez spojrzenia.

Masa, którego słynny bar sushi omakase kosztuje ponad 1000 dolarów za osobę, był szczęśliwy, że nas przyjął.

Nie była to zła wiadomość dla The Post, którego do Eleven Madison Park wpuściła eskorta w masce.
J.C. Rice

Zamaskowany pracownik powiedział, że senator „z całą pewnością” zostanie powitany w Eleven Madison Park w całej okazałości.

Restauracja nagrodzona trzema gwiazdkami Michelin, której dziewięciodaniowe wegetariańskie menu degustacyjne kosztuje 365 dolarów, stwierdziła, że ​​nie oczekuje żadnych strojów wieczorowych.

„Możesz założyć wszystko. Musisz się tylko ubrać”.

„The Post” triumfuje, czekając, aż zasiądzie w Eleven Madison Park, gdzie klienci mogą przychodzić, kiedy im się podoba.
J.C. Rice

Niefortunne krawieckie wybryki Fettermana sprawiły, że jego koledzy w Kongresie rozdzierali szwy.

Reprezentantka Marjorie Taylor Greene (ze stanu Georgia) skrytykowała Senat za niedawne złagodzenie przepisów zezwalających Fettermanowi na korzystanie z garderoby, której, jak twierdzi, potrzebuje dla zdrowia psychicznego po udarze, mówią znawcy Senatu Demokratów.

„Senat nie egzekwuje już kodeksu ubioru senatorów, aby uspokoić Fettermana, jest haniebne” – napisał Greene na X, wcześniej na Twitterze.

READ  Następny rozdział „Ma 500 000 $ w zapowiedziach”, „Strażnicy” rządzą – ostateczny termin

„Kodeks ubioru to jeden ze standardów społecznych, który określa etykietę i szacunek naszych instytucji. Przestań obniżać poprzeczkę!”

To prowadzi nas do baru King Cole w hotelu St. Louis. Regis – oni też odrzucili „The Post”.


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/09/23/the-post-tried-eating-at-nycs-finest-restaurants-dressed-like-sen-john-fetterman-see-how-it-poszło/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania