8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Panthers wymieniają się z awanturniczym DJem Johnsonem ze stanu Oregon

Johnson był pełnoetatowym zewnętrznym obrońcą w swoim ostatnim sezonie kolegialnym w zeszłym roku. W tym roku zanotował 39 wślizgów, w tym 8,5 wślizgów za przegraną, 6,0 worków, jedno odzyskiwanie fumble, jedno trafienie rozgrywającego i dwa zerwania podań.

„Zdecydowanie czuję, że mój najlepszy futbol czeka na mnie” – powiedział. „Zawsze podejmowałem wiele kroków od końca sezonu do teraz, aby przygotować się i stać się lepszym. Oglądałem wiele filmów z zeszłego roku. Naprawiam małe techniczne rzeczy, złe oko. Pracuję nad takimi rzeczami, jak szlifowanie podań, przyspieszenie odbijania w upadkach. ”

Powrócili z 93. miejsca w klasyfikacji generalnej w trzeciej rundzie, awansując na 80. miejsce w klasyfikacji generalnej ze Steelers. Zrezygnowali z wyboru z późnej czwartej rundy (132), aby się tam dostać. Panthers mają teraz dwa typy w sobotę, 114. i 145. ogólnie.

Johnson odwiedził Pantery przed zaciągnięciem się do wojska, więc był podekscytowany, gdy zobaczył 704 wyskakujące w jego telefonie.

„Mój agent i ja rozmawialiśmy, myślę, że było to dzisiaj wcześniej, o zespołach, które lubię” – powiedział. „To był jeden z zespołów, które kochałem i do których chciałem iść. Więc zobaczyłem numer kierunkowy i moja twarz się rozjaśniła. Zdenerwowałem się. Po prostu wszedłem z rodziną, żeby mogli usłyszeć rozmowę, która się toczyła. Jestem taka podekscytowana. Absolutnie super. To na pewno jedno z moich wymarzonych miejsc.

READ  Oglądaj transmisję na żywo z meczu Fulham i Liverpoolu! Ocena, aktualizacje, jak oglądać, transmitować, wideo