25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„The Midnight Club” Netflixa bije rekord strachu przed skokiem

„The Midnight Club” Netflixa bije rekord strachu przed skokiemCNN

Skocz strach hejterów, strzeż się Nowy serial Netflixa „Klub północy”.

Program, horror, tajemnica i thriller, który zadebiutował 7 października, pobił rekord świata pod względem liczby strachów przed skokiem, Według komunikatu prasowego Księgi Rekordów Guinnessa.

Fear of Jumping opisuje klasyczny horror, w którym chwilę spokoju przerywają głośne dźwięki lub błyskawiczne cięcie, które ma sprawić, że widz podskoczy ze zdumienia lub strachu. Pomyśl o Jasonie Voorheesie wyskakującym z wody pod koniec klasycznego filmu „Piątek 13” z 1980 roku.

Pierwszy odcinek „The Midnight Club” pobił rekord w liczbie najbardziej porywających powieści napisanych w jednym odcinku telewizyjnym, podał komunikat prasowy. Odcinek zawiera 21 przerażających skoków.

Twórca serialu, Mike Flanagan, żartował, że chce pobić rekord w odpowiedzi na producentów, którzy nieustannie prosili go o dodanie kolejnych przerażających skoków, wbrew jego życzeniom, zgodnie z publikacją.

Seria horrorów oparta jest na powieści Christophera Pike’a z 1994 roku i opowiada historię ośmiu nastolatków, którzy cierpią na śmiertelne choroby. Akcja rozgrywa się w dziwnym, starym domu w latach 90., a nastolatki zaczynają spotykać się późno w nocy, aby opowiadać niepokojące i nadprzyrodzone historie.

READ  Recenzja książki: „Nasi nieznajomi” Lydii Davis