30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Texas vs. Punkty TCU, Fast Food: nr 4 Horned Frogs zakrztusił się Longhorns nr 18, wywalczył miejsce w Wielkiej 12

Texas vs. Punkty TCU, Fast Food: nr 4 Horned Frogs zakrztusił się Longhorns nr 18, wywalczył miejsce w Wielkiej 12

TCU #4 wykorzystało dobre wyniki w defensywie, aby wyprzedzić #18 Texas 17-10, odnieść 10 zwycięstw po raz pierwszy od 2017 roku i wywalczyć miejsce w Big 12 Championship w sobotę, 3 grudnia. Dwie ofensywne siły niespodziewanie przekształciły się w walkę defensywną, ale ostatecznie TCU wciąż jest w centrum dyskusji o College Football Playoff.

Texans zanotował 11 odbiorów w pierwszej połowie, aby utrzymać TCU za łańcuchami, ale uciekający Kendry Miller przejął kontrolę nad meczem w drugiej połowie, przysłaniając swojego współczesnego, Beagana Robinsona. Miller skrócił 75 jardów od przyłożenia podczas pierwszego przyłożenia i oczyścił 130 jardów z lonży. Zawieszony na zaledwie 29 jardów Robinson podniósł ciąg siedmiu kolejnych biegów na 100 jardów.

Texas rozgrywający Quinn Ewers ukończył tylko 17 z 39 podań na 171 jardów i przechwycił w kolejnym słabym wysiłku od jego niespodziewanego występu przeciwko Oklahomie. Longhornowie nie zdobyli żadnego ofensywnego przyłożenia od czasu zwycięstwa nad Iowa 15 października.

TCU przechodzi do 10-0 i dostało szansę gry o tytuł konferencji w pierwszym sezonie pod wodzą trenera Sonny’ego Dykesa. The Horned Frogs rozgrywają swoje pozostałe mecze w sezonie regularnym przeciwko Baylor i Iowa State, zanim po raz pierwszy wystąpią w Big 12 Championship od 2017 roku.

CBS Sports wkrótce zaktualizuje tę historię o Fast Food.

READ  Wielka Brytania kontra Stany Zjednoczone w World Baseball Classic 2023