29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

LSU kontra Arkansas, Alabama kontra  Ole Miss, TCU kontra  Teksas i nie tylko

LSU kontra Arkansas, Alabama kontra Ole Miss, TCU kontra Teksas i nie tylko

Zbliżamy się do wyjściowego sezonu szkolnego futbolu.

I chociaż tydzień 11 nie zawiera meczów na najwyższym poziomie, które widzieliśmy w tygodniu 10, jest kilka gier, które zawierają wyniki futbolu uniwersyteckiego i tytuł konferencji. Na szczycie tej listy znajduje się Arkansas, które jest gospodarzem nr 7 LSU po ogromnym zamieszaniu w Alabamie. Gdzie indziej, numer 4 TCU jest słabszym graczem na drodze, dotykającym Teksasu, a także jest świetny mecz między Losers Alabama i Ole Miss.

Czas: południe | Telewizja: ESPN | Czcionka: LSU -3.5 | Razem: 63

Nieprawdopodobne jest, że LSU jest teraz za kierownicą SEC West w pierwszym sezonie Briana Kelly’ego w Baton Rouge. Tygrysy wywołały ogromny niepokój w zeszłym tygodniu, szokując Alabamę śmiałą dwupunktową konwersją w dogrywce, która doprowadziła do ekscytującej jednopunktowej wygranej. To trudne miejsce, w którym możesz poczuć rozczarowanie. LSU jest na dobrej drodze do wczesnego startu przeciwko drużynie z Arkansas, która właśnie złożyła jajko w domu i przegrała z Liberty jako faworytem. To zespół Arkansas, który pod koniec września znalazł się w pierwszej dziesiątce. Teraz jest 5-4, a ona nie może się doczekać gry w spoiler.

Godzina: 15:30 | Telewizja: CBS | Czcionka: Alabama -11,5 | Razem: 64,5

Na początku listopada Alabama przegrała dwie porażki i patrzy do wewnątrz, jeśli chodzi o zdjęcie College Football Playoff. To nieznana sytuacja dla Nicka Sabana, a teraz Karmazynowy Przypływ wraca na drogę, by zmierzyć się z przegraną niegdyś Ole Miss. Z drugiej strony Lane Kevin chce wygrać ze swoim byłym szefem – zwycięstwo, które może nagle uczynić Rebeliantów bardziej opłacalnymi w narodowym obrazie tytułowym. Ole Miss rozpoczęła rok 7-0, ale nie grała w tym czasie z wieloma ponadprzeciętnymi przeciwnikami.

Godzina: 15:30 | TV: ESPN2 | Czcionka: Tulane -1.5 | Razem: 54,5

To wielka gra w wyścigu American Sports Conference i in Noworoczny obraz sześciu filiżanek. Z wynikiem 8-1 ogółem i 5-0 w grze AAC, Tulane zajmuje pierwsze miejsce w AAC i jest najwyżej sklasyfikowaną pięcioosobową drużyną na 17. miejscu. UCF, ogólnie 7-2 i 4-1 w grze zespołowej, jest następny na Nr 22 Nie ma obecnie żadnych innych drużyn G5 w rankingu, więc zwycięzca AAC jest liderem klubu, który zajmuje miejsce w Cotton Bowl.

READ  Notre Dame kontra punkty USC, na wynos: Trojany nr 6, gdy Caleb Williams kradnie światła Heismana

Godzina: 19:00 | TV: FS1 | Czcionka: BU -2,5 | Razem: 53,5

Za niepokonanym TCU wyścig Big 12 jest bardzo zatłoczony. Dwie najlepsze drużyny w lidze awansują do gry o mistrzostwo, a Kansas State, Texas i Baylor mają rozstawie 4:2 w grze drużynowej. Mimo to K-State przegrał w zeszłym tygodniu z Teksasem, więc Wildcats naprawdę muszą udać się do Waco i wygrać sobotnią noc. Tymczasem Baylor po cichu odniósł trzy zwycięstwa z rzędu po serii przegranych dwóch meczów, która rozpoczęła się w październiku. The Bears zajęli się Kansas i Texas Tech przed udaniem się do Normana na zwycięstwo nad Oklahomą w zeszłym tygodniu. Kansas State to krok naprzód w stosunku do Baylora, który zdobył tytuł Wielkiej 12 w zeszłym sezonie.

Godzina: 19:30 | TV: ABC | Linia: Teksas-7 | Razem: 64,5

Chociaż implikacje tytułu Big 12 również wpływają na tę grę, stawka jest znacznie wyższa dla TCU. Horned Frogs, które teraz przez cały rok 9-0, wspięło się na czwarte miejsce w rankingu CFP we wtorek wieczorem. Aby dojść do tego punktu, TCU wygrało wiele ciasnych gier. W rzeczywistości o sześciu z dziewięciu wygranych decyduje 10 punktów lub mniej. Wiele z tych korzyści wynikało z wysiłku. Ta ciernista akcja może wyjaśnić, dlaczego dwurożne żaby są siedmiopunktowym przegranym w Austin w sobotę. Teksańczycy byli przychylnie odbierani przez twórców prognoz przez cały sezon. Wizyta z Alabamy była jedynym przypadkiem, gdy Longhornowie byli słabszymi w roku. Ale UT nie zawsze przestrzegał tych ustaw. Teksańczycy wchodzą do gry z wynikiem 6-3, chociaż wszystkie trzy przegrane przyszły z jednym posiadaniem piłki.