17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift ujawnia drugą piosenkę Midnights na Spotify Billboard - Rolling Stone

Taylor Swift ujawnia drugą piosenkę Midnights na Spotify Billboard – Rolling Stone

odliczanie do środek nocy ciągły. O północy w poniedziałek czasu londyńskiego, spotify Odsłoniliśmy nowy billboard ze specjalnymi tekstami jednej z piosenek z płyty.

„Poleruję z prawdziwą delikatnością” napisał na billboardzie.

Spotify również został zaktualizowany środek nocy Strona przed zapisem, na której znajduje się wideo, w którym Swift ujawnia drugą rzecz, która „niepokoiła mnie w nocy” i zainspirowała album: „Fantasy o zemście”, powiedziała w filmie przed nieśmiałym uśmiechem.

Spotify zażartował, że reklama będzie miała miejsce na Kapitolu w Anglii, udostępniając zrzut ekranu billboardu z napisem „Spotkaj się z nami w środku nocy” w Wielkiej Brytanii. W swoim tweecie wspomnieli o piosence Swifta „London Boy” pismo„Więc chyba wszystkie plotki są prawdziwe / Wiesz, że kocham Boo (ziemię) Londyn / Boo (ziemię), fantazjuję o tobie”.

Również w poniedziałek fani byli w Wielkiej Brytanii katalizator Zamów album w przedsprzedaży z „specjalnym kodem dostępu w przedsprzedaży” na „jeszcze nie ogłoszone” daty koncertów na przyszłą trasę.

Ujawnienie w Londynie ma miejsce po tym, jak nowojorscy Swiftie zaskoczyli ogromny billboard Spotify na Times Square, który ujawnił pierwszy liryczny smak albumu. środek nocyPiątek.

Przeczytaj tablicę ogłoszeń „Nie powinienem być pozostawiony sam sobie”.

„Gdzie dalej?” Spotify napisał na Instagramie, najwyraźniej drażniąc się z kolejną rewelacją.

Oprócz tekstów, Swift zaprezentowała kalendarz na TikTok, pokazujący niektóre z planów wydawniczych jej albumu w dniach poprzedzających i po wydaniu. Harmonogram obejmuje wideo z „Anti-Hero”, wideo z tekstami oraz „Bardzo chaotyczną niespodziankę”.

spotify środek nocy Strona przed zapisem, na której znajduje się film, w którym Swift ujawnia jedną z pięciu rzeczy, które „niepokoiły mnie w nocy” i zainspirowały jej album.

„Powiem ci pięć rzeczy, które nie pozwalały mi spać w nocy i pomogły inspirować środek nocy album”, mówi w filmie. „Pierwszą rzeczą… jest nienawiść do samego siebie” (Po tym Swift nieśmiało wygląda na bok).

READ  „Chciałbym to zrobić jeszcze raz!”

Podsumowując wydanie nowego albumu Swift: Swift ogłosiła wydanie podczas swojego zwycięstwa w MTV VMA w sierpniu, a następnie wydała pięć hitów winylowych – Cztery tworzy zegar A jeden z celów z dodatkową nową piosenką — i powoli ogłasza nazwy każdego utworu z albumu w serii TikTok zatytułowanego „”Zadzieraj ze mną o północy.

Wśród piosenek na środek nocy Jest to piosenka zatytułowana „Snow on the Beach”, która Funkcje Lany Del Rey.

„Jestem całkiem wielką fanką” – powiedziała o Del Rey. Jeśli chodzi o piosenkę, Swift powiedział, że chodzi o „zakochanie się w kimś w tym samym czasie, w którym zakochują się w tobie, w rodzaju fatalnej, katastrofalnej chwili, w której zdajesz sobie sprawę, że ktoś czuje dokładnie tak samo jak ty. ”

Zrównałem ją, pytając: „Czekaj, czy to jest prawdziwe? Czy to sen? „… Trochę tak, jakbyś zobaczył śnieg na plaży.

Nowe partnerstwo ze Spotify wzmacnia relacje między Swift a platformą streamingową, dzięki której pierwotnie Swift ściągnąłem jej muzykę od 2014 roku.

„W ramach mojej nowej umowy z Universal Music Group zażądałem, aby każda sprzedaż ich udziałów w Spotify skutkowała bezzwrotną dystrybucją pieniędzy dla ich artysty” Swift napisał na Instagramie W 2018 roku, kiedy jej muzyka wróciła na wybieg. „Zgodzili się na to wspaniałomyślnie, na warunkach, które ich zdaniem będą znacznie lepsze niż wcześniej płacone przez inne duże marki”.

Ta historia została zaktualizowana o 19:20 17 października, aby uwzględnić nową odsłonę muzyki w Londynie.

Ta historia została zaktualizowana o 15:35 17 października, aby uwzględnić wzmiankę o zapowiedzi przyszłej trasy.