20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Anti-Hero” Taylor Swift w pierwszej setce, „Lift Me Up” Rihanny nr 2 – Billboard

„Anti-Hero” Taylor Swift w pierwszej setce, „Lift Me Up” Rihanny nr 2 – Billboard

Taylor Swift„Anti-Hero” Anti-Hero spędza drugi tydzień na pierwszym miejscu Billboard Gorący 100 Wykres piosenki. Tydzień temu zadebiutowała na szczycie jako Swift Historia stworzona Jako pierwszy artysta, który w jednej ramce określił 10 najlepszych firm w ankiecie.

podczas gdy, Rihanna ryczy dalej gorąco 100 Na drugim miejscu z piosenką „Lift Me Up”. Piosenka jest numerem 32 w pierwszej dziesiątce i numerem jeden od 2017 roku.

Hot 100 łączy wszystkie rodzaje audycji w USA (oficjalne audio i wideo), audycje radiowe i dane o sprzedaży. Wszystkie wykresy (z dnia 12 listopada 2022 r.) zostaną zaktualizowane na stronie Billboard.com jutro (8 listopada). Aby uzyskać wszystkie wiadomości dotyczące wykresów, możesz śledzić @Billboard i @Billboardcharts na Twitterze i Instagramie.

28 października – listopad. 3 tygodnie śledzenia, „Anti-Hero” wydany w Republic Records osiągnął 35,6 miliona emisji (spadek o 40%), 37,6 miliona wyświetleń w radiu (wzrost o 17%) i sprzedał 17 000 (wzrost o 28%, co jest dobrym zamówieniem dla najlepiej sprzedających się) , wzmocniony przez dostępność jego zautomatyzowanej wersji w sklepie internetowym Swift 3 listopada, według Luminate.

Poszczególne posty w drugim tygodniu powyżej strumieniowe piosenki Harmonogram; Skoki 4-9 dni sprzedaż cyfrowych piosenek; Regresja 13-14 dni Piosenki radiowe. (takie jak Wcześniej wspomnianew tym tygodniu obraz Schematy transmisji są pierwszymi, które wykorzystują monitorowane dane Mediabase; W tym tygodniu zestawienie radiowe zawiera dane z byłego zegarka BDS 28-30 października i Mediabase 31 października-listopad. 3, z danymi Mediabase, aby uruchomić ankietę do przodu).

Swift nagrał cztery piosenki w pierwszej dziesiątce singli z pierwszej setki, z Anti-Hero, a następnie Lavender Haze (2-6), „Midnight Rain” (5-7) i „Bejeweled” (6-9). Każda piosenka (i każda 10 z jej 10 najlepszych piosenek sprzed tygodnia) pochodzi z jej nowego LP środek nocyktóry rejestruje a Drugi tydzień na pierwszym miejscu Na 200. płyta Wykres albumu.

READ  Raport: Syn Nene Lakes, Brent, cierpi na zawał serca i udar mózgu

Rihanna Powraca do Hot 100, gdy „Lift Me Up” zadebiutował na drugim miejscu z 48,1 miliona słuchaczy radiowych, 26,2 milionami audycji i 23 000 sprzedanymi w pierwszym tygodniu po jego uruchomieniu. 28 października premiera.

Piosenka debiutuje na 32 miejscu listy Rihanny Top 100 i jest piątym największym singlem na liście Data.

Większość Billboard Hot 100 Top 10:
59, smok
40, Taylor Swift
38, Madonna
34, Beatlesi
32, Rihanna
30, Michael Jackson
29, Elton John
28, Mariah Carey
28, Stevie Wonder
27, Janet Jackson
26, Justin Bieber
25, Lil Wayne
25, Elvis Presley (z początkiem kariery Presleya po dawny Początek gorących 100)

Rihanna ma swój pierwszy przebój Top 10 od 2017 roku, kiedy „Wild Idts” DJ Khaleda, w którym występuje ona i Bryson Teller, przez siedem tygodni od lipca do września osiągnął drugie miejsce. Po raz pierwszy dotarła do pierwszej dziesiątki ze swoim debiutanckim singlem „Poon de Replay”, który wspiął się na drugie miejsce w lipcu 2005 roku. Zadebiutował na czternastym miejscu, trzecim największym przeboju po Beatles #20 i Mariah Carey #19.

Dzięki „Lift Me Up” Rihanna najlepiej wpisuje swoją karierę w Hot 100 i osiąga najlepiej sprzedającą się rolę artystki, po filmie Eminema „Love the Way You Lie”, w którym wystąpiła, debiutując na drugim miejscu w lipcu 2010 roku ( i rządzi przez siedem tygodni).

Piosenka „Lift Me Up” zajęła 2. miejsce w rankingu piosenek telewizyjnych, 3. w sprzedaży utworów cyfrowych i szóste w singli radiowych. Warto zauważyć, że piosenka znalazła się dopiero na czwartym miejscu w radiu, odkąd w grudniu 1998 roku znalazła się na liście wszystkich gatunków, po „Easy on Me” Adele (nr 4, 2021); Lady Gaga „Urodzona w ten sposób” (nr 6, 2011); i Janet Jackson „Wszystko dla ciebie” (nr 9, 2001).

READ  Cynthia Weil, która określiła słowami to „kochane” uczucie, umiera w wieku 82 lat

Rihanna dodała 36. miejsce w pierwszej dziesiątce pod względem sprzedaży piosenek cyfrowych, ustanawiając swój rekord 30. w piosenkach radiowych (24. przed drugim Drake’em) i 15. w piosenkach telewizyjnych. (Aby przyspieszyć sprzedaż utworu, jego oryginalna i instrumentalna wersja została udostępniona w sklepie internetowym Rihanny 2 listopada, podczas gdy oryginalne opcje i instrumentalna z dwoma alternatywnymi coverami pojawiły się 3 listopada)

Piosenka otwiera się również na #1 w dniu Gorące utwory R&B/Hip-Hop A Gorące piosenki R&B wykresy, które wykorzystują tę samą metodologię co Hot 100. Rihanna dodaje swojego ósmego lidera na poprzedniej liście (z jej debiutu „Take a Bow” w 2008 r.) i szóstego na drugim miejscu (od 2012 r.). Ostatnim razem, gdy wygrała w obie strony, była „Wild Mindts” w 2017 roku.

Piosenka „Lift Me Up” pochodzi ze ścieżki dźwiękowej, Wydany 4 listopadaDla mnie Czarna Pantera: Wakanda na zawszetrafi do kin w piątek (11 listopada).

Sam Smith i Kim Petras „Unholy” odzyskali 11-3 w Hot 100 dwa tygodnie później Wspinaj się na numer 1z 40,8 milionami transmisji na żywo (wzrost o 53%, wygrywając Top Airplay Gainer Hot 100), 25,1 miliona transmisji (wzrost o 3%) i 12 000 sprzedaży (wzrost o 3%).

Kolega Steve Lacey, były lider Hot 100 „Bad Habits” skacze 12-4. Ścieżka jednocześnie góruje na multimetrze Gorący rock i alternatywne piosenkiA gorące rockowe piosenki A gorące alternatywne piosenki Wykresy dla jedenastego tygodnia każdego.

Harry Styles „tak jak było” przesuwa 16-5 na Hot 100, po 15 tygodniach na 1. miejscu – The Czwarte najdłuższe panowanie w dniu wykresu. Piosenka zajmuje 30. tydzień w pierwszej dziesiątce, stając się trzecią piosenką, która osiągnęła ten kamień milowy, i rządzi na 12. miejscu w radiu (60,2 miliona, wzrost o 2%).

Gdzie indziej w Top 10 Hot 100, Post Malone przedstawia piosenkę Super Freaky Girl Nicki Minaj 22-10, w której występuje Doja Cat, awansując o 17-8, osiągając trzecie miejsce, piosenkę Super Freaky Girl Nicki Minaj 22-10 nad wykresem 27 sierpnia, na szczycie wieloskalowej gorące piosenki rapowe Wynik jedenastego tygodnia.

READ  Ed Sheeran odwołał swój koncert w Las Vegas w ostatniej chwili po tym, jak fani byli zniesmaczeni oczekiwaniem w stustopniowym upale.

Ponownie, aby śledzić wszystkie wiadomości z list przebojów, możesz śledzić @Billboard i @Billboardcharts na Twitterze i Instagramie, a wszystkie wykresy (z dnia 12 listopada), w tym cały Hot 100, zostaną zaktualizowane na Billboard.com jutro (8 listopada).

Luminate, niezależny dostawca danych do obraz Wykresy, uzupełnia kompleksowy przegląd wszystkich przesłanych danych używanych do tworzenia cotygodniowych rankingów wykresów. Luminate przegląda i certyfikuje dane. we współpracy z obrazdane uznane za podejrzane lub nieweryfikowalne, przy użyciu obowiązujących norm, są usuwane przed wykonaniem i opublikowaniem ostatecznych obliczeń wykresów.