30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift cieszy się towarzystwem Travisa Kelce’a w Argentynie po odwołaniu koncertu

Taylor Swift cieszy się towarzystwem Travisa Kelce’a w Argentynie po odwołaniu koncertu

Fani Taylor Swift są zachwyceni z dwóch powodów. Piosenkarka nie tylko otrzymała kilka nagród Grammy, ale w końcu w Buenos Aires dołączył do niej jej chłopak, amerykański piłkarz Travis Kelce. Para była widziana spacerując obok siebie w restauracji. Taylor rozpoczęła w czwartek trasę Eras Tour w Argentynie, ale jej fani nie mogli zobaczyć Travisa na widowni. Nowy teledysk jest miłą niespodzianką dla fanów, którzy oczekiwali, że Travis dołączy do Taylora w Buenos Aires. Przeczytaj także: Nagrody Grammy 2024: sprawdź pełną listę nominowanych

Fani reagują na wideo Taylora Travisa

Travis Kelce i Taylor Swift są obecnie w Argentynie.

Wirusowe wideo pokazuje Taylor Swift, ubraną w koszulę z pełnym rękawem i plisowaną minispódniczkę, prowadzącą Travisa za rękę do restauracji. Na nagraniu słychać kibiców, którzy im kibicowali.

W odpowiedzi na film na X (dawniej Twitterze) jeden z fanów napisał: „O mój Boże, jak na nim jeździ, jest takie urocze”. Inny skomentował: „Ręka (emoji pocałunku), kto się teraz zakochuje?” Inny powiedział: „W końcu miło spędziliśmy czas po wielogodzinnej podróży do Argentyny”. W tweecie napisano również: „Ręce??? – Och, to zdecydowanie oficjalne. „Och, te wiwaty są takie urocze” – czytamy w kolejnym tweecie.

Taylor ustanawia rekord nominacji do nagrody Grammy

Wraz z ogłoszeniem w piątek nominacji do 66. edycji nagród Grammy, Taylor Swift pobiła rekord wszechczasów pod względem największej liczby nominacji w kategorii Piosenka Roku. Według Deadline jest jedną z pięciu artystek, które otrzymały nominacje w każdej z trzech głównych kategorii: Płyta Roku, Piosenka Roku (Anti-Hero) i Album Roku (Midnight). Obecnie walczy o swoją czwartą nagrodę Grammy w kategorii album. Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 4 lutego w Los Angeles.

W piątek ogłoszono również, że występ Eras Tour został odwołany z powodu niesprzyjających warunków pogodowych i przełożony na niedzielę. „Uwielbiam pokazy deszczu, ale nie narażę moich fanów, innych artystów i ekipy na niebezpieczeństwo” – napisała Swift w piątkowe popołudnie w mediach społecznościowych. Przy tak chaotycznej pogodzie próba zorganizowania tej imprezy byłaby niebezpieczna. Dodała: „Dobra wiadomość jest taka, że ​​będę mogła zostać w Argentynie dłużej!”

READ  Katy Perry udostępnia uroczy post poświęcony byłej żonie narzeczonego Orlando Blooma, Mirandzie Kerr

Taylor może się obecnie pochwalić sukcesem swojego filmu „Taylor Swift: The Eras Tour”, którego premiera w kinach zarobiła rekordową kwotę 92,8 mln dolarów w weekend otwarcia. Jest to najbardziej dochodowy film koncertowy wszechczasów w Ameryce Północnej i nadal dobrze radzi sobie w kinach na całym świecie.

rozrywka! rozrywka! rozrywka! 🎞️🍿💃 Kliknij, aby nas obserwować Kanał WhatsAppa 📲 Twoja codzienna dawka plotek, filmów, programów i aktualności o gwiazdach w jednym miejscu