29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda „Black Ink Crew” Cesar Emmanuel rozprawia się z wirusowym filmem o wykorzystywaniu psów

Gwiazda „Black Ink Crew” Cesar Emmanuel rozprawia się z wirusowym filmem o wykorzystywaniu psów

Świeże oddzielone przez VH1 Po filmie wypłynęła na powierzchnię Rzekomo maltretował psy, Black Ink Crow Nowy JorkCezar Emmanuel twierdzi, że cała sprawa była tylko przygotowaniem.

Podczas rozmowy z producentem TMZ z Nowego Jorku Sele Posey w czwartek wieczorem, Emanuel mówił o luzie, z jakim spotkał się w związku z wirusowym klipem, na którym właściciel sklepu z tatuażami wielokrotnie uderzał psa składanym krzesłem.

Według Emmanuela po prostu „przerywał walkę” między swoimi psami, dopóki ktoś go nie pogonił.

„Wiem, że nagranie, które wszyscy widzieli, wygląda na szalone” – powiedział magazynom. „Nawet ja na to patrzę, wygląda na szaleństwo. Ale to jest chwila, w której chciałbym to odzyskać. Wracam do domu, moje psy atakują się nawzajem. I nie mam na myśli normalności, po prostu graj w walkę. szukaliśmy sobie nawzajem karków, w zasadzie próbując się nawzajem zabić. „niektórzy”.

Kontynuował: „Psy rozdzieliły się. Teraz jeden z psów mnie zaatakował. To, co zrobiłem, to otworzyłem drzwi garażowe i próbowałem je poluzować. Ale byłem zdenerwowany. W żadnym momencie nie próbowałem obrazić tego psa. próbował to zrobić, odłożyć go z powrotem do skrzyni.

Emmanuel stwierdził, że jest „przygotowany”, ponieważ wyciekły materiał filmowy pochodził z jego aparatu pierścieniowego.

„Nie wiem, jak doszło do wycieku materiału filmowego” – powiedział. „Wiem, że to nie było w moim aparacie Ring… Zamierzam to zatrzymać przy tobie. Czuję, że jestem w jakiś sposób skonfigurowany, ponieważ sposób, w jaki jestem przedstawiany, nie jest tym, kim jestem”.

Na początku tego tygodnia Emmanuel, który od premiery w 2013 roku zagrał w pełnometrażowym serialu reality, został zdyskwalifikowany przez VH1.

Podjęliśmy decyzję o zerwaniu więzi z Cezarem Emanuelem z Black Ink Crow Nowy Jork”, Oficjalny rzecznik serii Powiedzieć Limit. Ponieważ w przyszłym sezonie miał się kończyć produkcja, ta decyzja nie wpłynie na następny sezon.

READ  Will Smith rezygnuje: co oznacza rezygnacja aktora z akademii dla przyszłych Oscarów

Zobacz pełne wyjaśnienie Emmanuela powyżej.