15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Szefa DC Films nie będzie

Szefa DC Films nie będzie

Fani komiksów wybierają się w tym roku na San Diego Comic-Con Dostałem kolejny cios w brzuch Reżyser James Gunn ujawnił również na Instagramie, że nie weźmie udziału w konferencji.

Co, gdyby to był prawie każdy inny filmowiec na całym świecie, nie byłoby taką wielką sprawą. Ale James Gunn Nie tylko kolejny filmowiec. Jest przede wszystkim współprzewodniczącym DC Films, co oznacza, że ​​ma w swoich rękach wszystko, co DC pojawia się na dużych i małych ekranach. Ponadto Gunn jest także scenarzystą i reżyserem Superman: Dziedzictwonadchodzący mega restart, który Ostatnio obsadziłem dwa leady. Jasne, to nie zostanie opublikowane do 2025 roku, ale krótka wzmianka w Nieregularności była zdecydowanie możliwa, gdyby Gunn miał tam być. Teraz, Chociaż wydaje się, że chociaż Gunna nie będzie w pobliżu w 2023 roku, planuje być tam w 2024 roku, co potwierdza, że ​​​​potem dostaniemy grupę Supermana i DC.

Gunna na Instagramie.

Gunna na Instagramie.
zrzut ekranu: Instagram

Gunn, mówiąc, że nie nadejdzie w 2023 roku, niekoniecznie oznacza coś więcej. Tylko, że jego samego tam nie będzie. samego DC Będzie miał tam ogromną obecność Do kreskówek, komiksów i nie tylko. Filmy DC mogą potencjalnie nadal obecny, Warner Bros. też może. , i obaj mają solidne i ekscytujące projekty, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, o których uczestnicy Comic-Con z pewnością będą chcieli dowiedzieć się więcej. filmy jak Blue Beetle, Diuna: część druga, Wonka, I Aquaman i zaginione królestwo. io9 skontaktowało się z Warner Bros. aby rozwinąć swoje plany na Comic-Con, ale nie otrzymali odpowiedzi od publikacji.

zderzak Jako pierwszy publikuje wiadomości o Gunn, które pojawiają się kilka tygodni później Od dużych studiów, takich jak Marvel A Sony ujawniło, że nie będzie ich na dorocznej konferencji. Głównym powodem jest oczywiście wytrwały pisarzS’ Strajk i potencjalny aktorS’ strajk, który ma Wprawiło to wszystkie nadchodzące projekty w ruch i utrudniało zaproszenie gwiazd do udziału wydarzenie. Jednak Jean reprezentował tę rzadką hybrydę, w której Tak, jest pisarzem i (czasami) aktorem. Ale jest przede wszystkim menadżerem, a teraz także wykonawcą. Jeśli ktokolwiek mógłby się pojawić i ukraść cały program, to właśnie on. Wydaje się jednak, że tak się nie stanie.

Co wydarzy się na Comic-Conie w tym roku? Szczerze mówiąc, nie wiemy, ale io9 będzie tam, aby ci o tym powiedzieć. Nie zamykaj go tutaj, aby uzyskać więcej informacji.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaćI Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości doktor Kto.

READ  Były raper Gucci Mane umiera w wieku 26 lat, przesyła hołd