3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sword and Fairy 7 pojawi się na PS5 i PS4 w 2022 roku

Sword and Fairy 7 pojawi się na PS5 i PS4 w 2022 roku

Technologia Softstar (Pekin) uwolnisz RPG akcji Miecz i Wróżka 7 do PlayStation 5 I Playstation 4 pod imieniem Miecz i wróżka: Razem na zawsze w 2022 roku na całym świecie za 29,99 USD, ogłosił deweloper. Będzie obsługiwać fonetykę języka mandaryńskiego z opcjami tłumaczenia na język angielski, japoński, chiński tradycyjny i chiński uproszczony. W Japonii i Azji Game Source Entertainment będzie fizycznie dystrybuować grę w sklepach detalicznych.

Miecz i Wróżka 7 Został po raz pierwszy uruchomiony na PC przez parowy 21 października 2021 r.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem pliku Steam . strona:

na

Miecz i Wróżka 7 Jest to gra RPG opracowana przez Softstar Technology (Beijing) Co., Ltd.

Ta gra zaczyna się od historii pomiędzy trzema klanami „ludzi”, „bogów” i „diabłów” i oferuje bogatą fabułę, a także ulepszony system walki w porównaniu z poprzednimi odcinkami. Tryb akcji w czasie rzeczywistym z trzeciej osoby zastępuje tradycyjną bitwę turową, a gracze będą mieli więcej zabawy i emocji. Dzięki płynnej walce, ta gra przyniesie ci przypływ tradycyjnej orientalnej estetyki. Przygotuj się na przygodę w tym pięknym orientalnym świecie.

Przewodniki po funkcjach

  • Różnorodne systemy gry i zupełnie nowy system walki – W przeciwieństwie do poprzednich odcinków, tym razem przyjęto walkę w czasie rzeczywistym, a gracze mogą wejść do bitwy w dowolnym momencie, ponadto postać, którą kontrolujesz, może zostać zmieniona w dowolnym momencie, według własnego uznania.
  • Wiele umiejętności sprawia, że ​​bitwa jest płynniejsza niż kiedykolwiek – Umiejętności każdej postaci można wyposażyć i można z nich korzystać w dowolnym momencie bitwy, dzięki czemu bitwy są bardziej zróżnicowane i płynne.
  • zepsuć ci ducha – Te urocze duchy mogą być dostępne, gdy historia będzie się pogłębiać, pomogą ci lepiej odkrywać podczas podróży, nie zapomnij ich nakarmić.
  • mini gry – a gra karciana Może być lepszym wyborem po intensywnej walce.

Obejrzyj zwiastun PlayStation 5 i PlayStation 4 poniżej. Zobacz w galerii zestaw zrzutów ekranu i pole rysowania.

READ  Zobacz, jak nagrobek Internet Explorera bardzo szybko rozprzestrzenia się w Korei Południowej

Einglijski

język japoński

tradycyjny chiński