27 kwietnia, 2024

Święci kontra

„Czwartkowa noc futbolu” jest ciekawa, konkurencyjna i agresywnie podekscytowana?! Kto wiedział, że to możliwe w tym sezonie, po kilku tygodniach powolnych czwartkowych konfrontacji.

W ciągu dwóch kwartałów kardynałowie z Arizony podnieśli się 28-14 lat nad świętymi z Nowego Orleanu.

Pomocnik Saints, Andy Dalton, miał obiecujący początek, ale wszedł na połowę z trzema przechwytami – dwa wróciły do ​​spadku.

Atak Saints rozpoczął się mocnym podaniem z 54 jardów przyziemienia od Daltona do Rashida Shahida w mniej niż trzy minuty po meczu, a Cardinals odpowiedzieli rzutem z pola z 50 jardów w pierwszym ataku na 7-3.

Święci prowadzili 15 meczów samochodowych, w sumie ponad dziewięć minut i wyglądało na to, że zamierzają ponownie przyłożyć, ale Dalton rzucił kilofem w strefę mety. Będzie to początek przerwy w selekcji pomocnika.

Atak w Nowym Orleanie miał dziś wiele różnych występów, a Tysum Hill, czasami tight end, czasami rozgrywający, jest główną częścią tego. Dalton sięgnął do Hill, aby zwiększyć przewagę Saints i dodatkowy punkt sprawił, że było 14-6.

Gdy święci zaczęli nabierać rozpędu, kardynałowie złożyli oświadczenie poprzez kolejne lądowania, jedno w ataku, drugie w obronie.

Keaontay Ingram pobiegł z 2 jardów i zremisował dwupunktową konwersję w meczu na 14. Obrona Cardinals następnie wzrosła z 38-jardowym 6 pickiem, aby poprowadzić Arizonę pierwszego wieczoru.

To było deja vu ponownie dla Daltona, który rzucił kolejny pick 6, zwiększając przewagę kardynałów. Po tym, jak stracili dodatkowy punkt po ostatnim przyłożeniu, Cardinals zdecydowali się na dwa. Ich próba zakończyła się sukcesem i sprawiła, że ​​28-14 kardynał.

Kardynał wchodzi do pierwszej połowy z 22 punktami bez odpowiedzi.

READ  Lakers vs Pelikany Wynik końcowy: Lakers bez życia zostają pokonani przez Pelikany