19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Super Nintendo World Mario Kart Ride ma ścisłe limity talii

Super Nintendo World Mario Kart Ride ma ścisłe limity talii

Ograniczenia wzrostu zawsze stanowiły wyzwanie dla niektórych gości parków rozrywki, ponieważ zabezpieczenia ekscytujących przejażdżek nie są zaprojektowane tak, aby pomieścić każdego rowerzystę. Ale fani Mario przybywają w tym miesiącu do Universal Studios Hollywood na otwarcie Świat Super Nintendo Mogą nie być w stanie cieszyć się najbardziej ekscytującymi atrakcjami parku, tym razem z powodu swojej talii.

według Ostatni raport w dziennik „Wall StreetUniversal Studios Hollywood ostrzegło, że niektórzy goście mogą nie zostać wpuszczeni na przejażdżkę Mario Kart: Wyzwanie Kart, która pozwala gościom wspiąć się na pokład gokarta i doświadczyć popularnej gry wyścigowej Nintendo w prawdziwym życiu dzięki efektom rzeczywistości rozszerzonej i animowanym postaciom, „jeśli mają obwód talii 40 cali lub więcej”. Ze średnim rozmiarem talii u mężczyzn W Ameryce, która ma teraz ponad 40 cali, to ograniczenie prawdopodobnie sprawi, że wielu gości będzie bardzo sfrustrowanych po znoszeniu prawdopodobnie bardzo długich kolejek do nowej atrakcji.

W ostatnich latach parki rozrywki w całym kraju stały się bardziej rygorystyczne pod względem bezpieczeństwa i ograniczeń dotyczących pojazdów do jazdy, i nie tylko szybkie atrakcje, takie jak kolejki górskie, mogą prowadzić jeźdźców przez odwrócone pętle i ostre zakręty. Ponieważ przejażdżki w pomieszczeniach stały się bardziej wyrafinowane i obecnie zapewniają rowerzystom bardzo wciągające wrażenia, technologia, z której korzystają, również stała się bardziej wyrafinowana… i bardziej niebezpieczna.

Samochody, których nie ma na drogach, teraz zręcznie przemykają przez atrakcje, takie jak np Krawędź galaktyki Wzrost oporu Z większą szybkością i zwinnością niż pojazdy do jazdy stosowane w klasycznych atrakcjach jak np Piraci z Karaibów. W rezultacie podczas hakerzy nie ograniczaj jeźdźców, Mario Kart: Wyzwanie Kart będzie, gdy istnieje poważne ryzyko odniesienia obrażeń, jeśli pasażer opuści pojazd przed zakończeniem jazdy. Ponadto obecnie większy nacisk kładzie się na bezpieczne zabezpieczanie małych dzieci na tych samych miejscach co dorośli pasażerowie, co przyczynia się do większej liczby ograniczeń dla większych gości.

READ  Apple Silicon to niewygodna prawda

Jeff Polk, starszy wiceprezes ds. operacji w ośrodku w Universal Orlando Resort, powiedział dziennik „Wall Street To, że wiele atrakcji w parkach oferuje ławki testowe znajdujące się poza terenem rozgrywek, pozwala gościom przetestować ograniczenia i przepustowość z wyprzedzeniem, aby uniknąć konieczności spędzania wielu godzin w kolejce. Ale jednocześnie niektórzy odwiedzający park również powiedzieli dziennik „Wall Street Wstępne testowanie siedzeń może być niewygodne i zawstydzające i nie zawsze wskazuje na rzeczywisty projekt i układ jazdy.

Niektóre atrakcje, takie jak Universal’s Islands of Adventure’s Niesamowita kolejka Hulk Na Florydzie oferuje teraz pewne miejsca zaprojektowane specjalnie dla większych gości. Ale ponieważ zmęczeni pandemią mieszkańcy ponownie korzystają z podróży i wakacji, parki rozrywki są zarośnięte wielogodzinnymi kolejkami, a parki mają po prostu mniejszą motywację do oferowania przejażdżek z miejscami, których mogą nie być w stanie zapełnić za każdym razem, gdy odbywają się przejażdżki.