10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zapowiedź The Crew Motorfest na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, PC i Luna

wydawca Ubisoft i deweloper Wieża Ubisoft z kości słoniowej ogłaszać Załoga Motorfestu do PlayStation 5I Seria XboxI PlayStation 4I Xbox OneI komputer (epickie gry Store i Ubisoft Store) oraz Luna. Zostanie uruchomiony w 2023 roku.

Użytkownicy mogą Udział do Załoga Motorfestu Program Insider teraz daje szansę przetestowania gry przed wydaniem.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Ubisoft:

O

Witamy na Motorfest! Dołącz do wyjątkowego festiwalu i poznaj to, co najlepsze w kulturze motoryzacyjnej w pięknym, otwartym świecie Hawajów.

Kluczowe cechy

  • najnowszy rozdział w załoga franczyzowaZałoga Motorfestu zależy od dziedzictwa załoga Franczyza, aby uczynić go najlepszym otwartym światem AkcjaDoświadczenie w napędzie łańcuchowym. Przygotuj się na wyścig ulicami miasta Honolulu, zjedź ze zboczy wulkanu jesionowego, Przygoda Głęboko w bujnym lesie deszczowym, dryfuj krętymi górskimi drogami lub po prostu zrelaksuj się na słonecznej plaży.
  • O’ahu zamieniło się w Motor Paradise – wiecznie żywy festiwal kultury samochodowej w sercu gry, impreza motoryzacyjna Osiadł na pięknej wyspie Oahu, która jest częścią archipelagu hawajskiego. Sam lub ze swoją załogą, przyjdź i odkryj ten piękny nowy plac zabaw za kierownicą setek najbardziej legendarnych pojazdów.
  • impreza motoryzacyjna To się nigdy nie kończy – Festiwal pozwoli ci wypełnić swoją listę życzeń związanych z prowadzeniem samochodu poprzez serię specjalnie zaprojektowanych wyścigów, wydarzeń tematycznych i innych wyjątkowych wyzwań. Niezależnie od tego, jak lubisz samochody i jazdę, jest coś dla Ciebie!

Obejrzyj zwiastun i pierwszy dziennik dewelopera poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

zwiastun

Za kółkiem nr 1

zrzuty ekranu

READ  Google udostępnia Androida 14 Developer Preview 2