25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stuttgart Surge jedzie do Polski, by zmierzyć się z wrocławskimi Panterami

Stuttgart Surge jedzie do Polski, by zmierzyć się z wrocławskimi Panterami

Grafika: Igor Lazarević

Nieudany Stuttgart wzrastać pojedzie do Polska W niedzielę Wrocław Gepardy Wygląda na to, że drużyna ma największą szansę na zwycięstwo.

The wzrastać To było ciężkie półtora roku europejski Liga z Piłka nożna (ELF). Przegrywali każdy mecz, w którym grali, i osiągnęli fatalne 0-16.

Wiele w Stuttgarcie Mecze poszły na druty i mogły z łatwością pójść w innym kierunku, ale rzeczywistość jest taka, że ​​nie wygrali. ELF. Wszystko to jednak może się zmienić w niedzielę.

The wzrastać Ich pierwsze spotkanie to 2022 Gepardy W tygodniu 1. Mimo dobrych wyników Gepardy Niemal w każdej kategorii nie udało im się zamienić kluczowych okazji na punkty i przegrali 28-25.

Z tej wczesnej fazy gry zarówno Gepardy I to wzrastać W rozgrywającym nastąpiła zmiana. The Gepardy Sędzia Hansen został zastąpiony przez Slade Jarman wzrastać Randalla Schroedera zastąpił Dante Vandeven.

Obaj dzwoniący sygnalizowali swoją obecność w lidze w krótkim czasie. Ale Vandevan miał największy wpływ. Przez dwa tygodnie zgromadził 611 jardów w powietrzu i 136 na nogach.

Ten poziom ofensywnej produkcji powinien być oklaskiwany, ale pokonanie przeciwnika w dwóch kolejnych tygodniach, ale nadal nie 54-42, powinno być.

Na podstawie wcześniejszych występów obie strony wydają się zmierzać w przeciwnych kierunkach. Jeśli wzrastać może być pisany wielkimi literami Gepardy Hojna obrona i zamiana szans na wyniki sprawią, że odejdą z pierwszą wygraną.

READ  Polski Sąd Najwyższy odrzuca orzeczenie sądu UE | Wiadomości UE