2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dead to Me Creator Liz Feldman Explains That Cliffhanger Ending — Plus, Grade the Series Finale

Streszczenie „Tańca z gwiazdami”: [Spoiler] Wygrywa finał sezonu 31

Po 10 tygodniach, dziesiątkach pokazów i niezliczonych niezręcznych rozmowach na Skyboksie, Taniec z gwiazdamiSezon 1 jest dostępny na Disney+.

W pewnym sensie ujawnienie zwycięzcy sezonu 31 w poniedziałek było jak przypis podczas finału, który był również pełen emocjonalnych pożegnań z… Prezes Sądu Najwyższego Lynn Goodman i Wieloletnia zawodowa tancerka Sheryl Burkeobaj opuszczają serię po dołączeniu taniec w jego początkach.

Ale po wytarciu tych wszystkich łez, program nadal miał do rozdania nagrodę Mirrorball Award, a czwórka pozostałych uczestników — Wayne Brady, Charli D’Amelio, Shangela i Gabby Wendy — wciąż miała do wykonania dwa nowe układy na jurorach i głosów widzów. Najpierw każda para ponownie przyjrzała się stylowi tanecznemu, który wykonywała wcześniej w sezonie, a następnie duet ujawnił swoje długo oczekiwane pokazy freestyle. Oto jak wypadły końcowe wyniki z poniedziałku:

Wayne’a Brady’ego i Whitney Carson
* Szybkie wyzdrowienia: 36 z 40
Styl dowolny: 40 na 40
Razem: 76 z 80

Charlie D’Amelio i Mark Ballas
* Odkupienie Jeffa: 40 na 40
* Styl dowolny: 40 na 40 (np facetto nic nie kosztuje)
Razem: 80 z 80

Szangela i Gleb Sawczenko
* Szybkie wyzdrowienia: 36 z 40
* Styl dowolny: 40 na 40 (i mężczyzna – że Bezpłatny! Gleb w chmurach!)
Razem: 76 z 80

Gabe Wendy i Val Chmerkovskiy
* Odkupienie Cha-Cha: 40 z 40
Styl dowolny: 40 na 40
Razem: 80 z 80

Potem, po dwóch godzinach zagłuszania, wyniki były po raz ostatni. Mistrzowie sezonu 31… Charlie i Marek! Gabe i Val są w tym roku wicemistrzami, Wayne i Whitney na trzecim miejscu, a Shangela i Gleeb na czwartym.

W takim razie oddaję go w twoje ręce! Czy zgadzasz się z poniedziałkowym wynikiem? Oceń 31 w naszej ankiecie poniżej, a następnie zostaw komentarz z pełną reakcją końcową!