19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stopa bezrobocia w Polsce rośnie w grudniu

Stopa bezrobocia w Polsce rośnie w grudniu

regionu dzisiaj

Piątek, 26 stycznia 2024, 10:05

Zdjęcie: Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce wzrosła w grudniu zgodnie z oczekiwaniami, po utrzymaniu się na stabilnym poziomie przez ostatnie cztery miesiące, jak pokazały w środę dane GUS.

Stopa bezrobocia wzrosła w grudniu do 5,1% z 5,0% w listopadzie.

Liczba zarejestrowanych bezrobotnych wzrosła w grudniu do 788,2 tys. z 773,4 tys. w poprzednim miesiącu.

Liczba bezrobotnych młodych ludzi do 24. roku życia spadła w grudniu do 100 800 ze 100 900 w poprzednim miesiącu. W tym samym miesiącu 2022 roku stopa bezrobocia wyniosła 5,2%.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Budowanie branży dziennikarskiej godnej tej nazwy jest kosztownym przedsięwzięciem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które się sprawdzają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Wydawnictwa prasowe na całym świecie usilnie starały się znaleźć model biznesowy, który umożliwiłby im dalsze doskonalenie się bez pogarszania wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czyli czytelników.

Takie same możliwości chcemy zaoferować naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk „Wsparcie BBJ” i możesz wybrać, ile i jak często będziesz nam przesyłać swoje datki.

READ  PV Magazine International - Polska osiąga 13 GW mocy fotowoltaicznej