5 maja, 2024

Steve Nash z Nets oficjalnie eksploduje, odbierając swoje pierwsze zwolnienie ze stanowiska trenera po przegranej z Bucks

Steve Nash został zwolniony po raz pierwszy jako trener w środę wieczorem po tym, jak ryknął przed urzędnikiem Milwaukee. (AFP/Morri Gash)

Steve Nash rozgrzał środową noc w Milwaukee.

The Sieci Brooklyńskie Trener został odesłany z boiska po rzadkim ataku na urzędnika w drugiej połowie przegranej 110-99 z Bucks na Forum Fiserv. Było to pierwsze zwolnienie Nasha ze stanowiska głównego trenera i dopiero trzecie w jego karierze NBA.

Jego ostatnia czerwona kartka pojawiła się w 2005 roku, kiedy grał dla Feniks słońca.

na koniec trzeciego kwartału, młynki do pasztecików Spróbuj wziąć odpowiedzialność dolarów gwiazda Giannis Antikonmo w górnej części klucza. Jednak urzędnicy nie wymienili niczego, co by podekscytowało Nasha.

Nash pobiegł w kierunku Centrali i szybko popełnił dwa błędy techniczne, podpalając urzędnika, co skłoniło dwóch urzędników i Royce’a O’Neilla do podjęcia próby powstrzymania go.

Potem Nash usadowił się i opuścił dwór.

Powiedział po meczu, że myślał, że Mills przyłożył łokieć do gardła i „stał przy naszych chłopakach”.

Nets mieli 12-punktową przewagę pod koniec pierwszej połowy w środę wieczorem, chociaż Bucks ograniczyli grę do tylko jednego posiadania, gdy Nash został usunięty z boiska.

Następnie Bucks wykorzystali ogromną serię 19-4 w czwartej kwarcie, aby wygrać 11-punktową wygraną i osiągnąć 3-0 w sezonie. Antetokounmpo stracił 43 punkty i 14 zbiórek w wygranym meczu.

Kevin Durant Prowadził do siatki z 33 punktami i sześcioma zbiórkami Keri Irving Z 27 punktami i 9 zbiórkami. Ta dwójka, wraz z 12 punktami Royce’a O’Neilla, była jedyną trójką, która ustanowiła dwucyfrową liczbę dla Brooklynu – który jest teraz 1-3 w tym roku.